بهترین بازی های اندرویدبهترین نرم‌افزار و اپ موبایل

دانلود بازی برای کودکان 5 ساله

بازی‌های آموزشی، تاثیرات مثبتی در کودکان دارند. به همین جهت ما با بررسی منابع و سایت های مختلف مانند گوگل پلی و  دیجیتال ترندس و… بازی‌هایی از این دسته برای کودکان زیر 5 سال جمع آوری کرده‌ایم. بازی‌ها از لحاظ آموزشی، برای کودکان فوق‌العاده می‌تواند باشد. استفاده از این بازی‌ها بسیار آسان هستند. محتوای این گونه بازی‌ها بسیار مثبت و آموزشی هستند. بازی‌های زیر برای پلتفرم اندروید طراحی شده‌اند. مقاله‌های دیگری برای کودکان 6 تا 8 سال، گردآوری کرده‎ایم که اگر خانواده‌ای را میشناسید که کودکانی در این سنین دارد، میتوانید این مقاله‌ها را معرفی کنید. همچنین اگر به دنبال بازی‌های بیشتری هستید، بهترین بازی اندروید برای کودکان را مشاهده کنید.با ما در دیجیت نست همراه باشید . همچنین مطلب 20 بازی برتر اندروید سال 2018 را مشاهده کنید.

بازی مزرعه کودک

بازی مزرعه کودک

این بازی آموزش برای کودکان شبیه ساز واقعی یک مزرعه است . در بازی مزرعه کودکان بچه ها میتوانند یک مزرعه واقعی را مدیریت کنند که این مدیریت شامل مواظبت از حیوانات خانگی و مراقبت از سبزیجات از نظر رسیدن آنها چیدن آنها و مبارزه کردن با آفات گیاهان میباشد و کودک شما با تمام کارهای باغ داری و دامداری  آشنا میشود

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی

بهترین بازی  پازلی  اندروید برای کودکان Toddler Kids Puzzles PUZZINGO

اگر شما به دنبال یک بازی آموزشی برای کودکانتان هستید بازی Toddler Kids Puzzles PUZZINGO می‌تواند برای کودک بسیار مفید باشد. بازی پر از انیمیشن، جورچین و فعالیت‌های آموزشی است که به کودکان از طریق بازی لغات را آموزش می‌دهد. به گفته‌ی شرکت سازنده‌، بازی برای بچه‌های اوتیسم، کودکانی که به گفتاردرمانی احتیاج دارند می‌تواند با استفاده از جورچین و مینی‌گیم‌ها بسیار مناسب است. بازی با 8 جورچین و بیش از 100 لغات ساخته‌شده است.

بازی Toddler Kids Puzzles PUZZINGO

قیمت: مجانی

حجم: 47M

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی

 

بازی اندروید برای کودکان Daniel Tiger’s Neighborhood

آقای دنیل (Daniel) بچه ببری است که کودک شما وظیفه‌ی نگهداری از این را دارد. کودک شما از طریق بازی با فعالیت‌های روزمره آشنا شده و همچنین شما می‌توانید بازی را با کودکتان بازی کنید. آموزش از طریق بازی می‌تواند ارتباطات و توانایی‌ها را ارتقاء دهد. بازی توسط شرکت PBS KIDS ساخته شده است.
نقش دکتر دنیل را بازی کنید. زمانی که کودک شما این نقش را بازی می‌کند کودک شما ترسی که از رفتن به دکتر را دارد کاهش می‌دهد و خانواده‌ها راحت‌تر کودک خود را به دکتر می‌برند.
زمانی که دنیل کثیف شد، دنیل را لیف بزنید و بشویید.
به دنیل باید کمک کنید که بخوابد. این فعالیت کودک زمان خواب را آشنا می‌کند.

10 بازی برتر اندروید سال 2017 کدامند؟
مشاهده کنید!

بازی Daniel-Tigers-Neighborhood

قیمت: مجانی

حجم: 43M

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلیدانلود از مای‌کت

 

بهترین بازی اندروید کودکانه برای یادگیری حروف انگلیسی Endless Alphabet

اگر به دنبال یکی از بهترین برنامه‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، این بازی مناسب کودک شما است. برای یادگیری هر حرف یک پازل به همراه انیمیشن زیبا وجود دارد که این قسمت از بازی، مهمترین ویژگی این بازی است. کودک شما به راحتی می‌تواند با بازی ارتباط برقرار کند. بازی توسط شرکت Originator Inc. ساخته شده است.
ویژگی‌های مهم
– یادگیری 100 کلمه با بازی
– پویانمایی‌های زیبا برای یاددادن کلمات
– با بازی با کلمات، حروف را یاد می‌دهد.

بازی Endless Alphabet

قیمت: مجانی

حجم: 55

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی دانلود از مای‌کت

بازی اندروید Starfall ABCs

کودکان از طریق دیدن، شنیدن، حروف، صداها و جمله‌هایی که در بازی وجود دارد، آموزش می‌بینند. بازی Starfall ABCs برای تمامی کودکان، ازجمله به خانواده‌هایی که قصد دارند به بچه‌های خود زبان انگلیسی را آموزش بدهند مناسب است. کودکان بعد از مدتی، قادر به تشخیص حروف انگلیسی هستند و در آینده با اعتمادبه‌نفس شروع به یادگیری زبان انگلیسی می‌کنند. بازی توسط شرکت Starfall Education Foundation ساخته شده و بیش از یک میلیون بار دانلود شده است.

بازی Starfall ABCs

قیمت: مجانی

حجم: 40M

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

بهترین بازی اندروید برای بچه های 2 ساله Breathe, Think, Do with Sesame

آیا کودک شما، گهگاهی داد‌و‌بیداد می‌کنه؟ این بازی به کودک شما، آموزش می‌دهد که هنگامی که عصبانی است، چه واکنشی نشان دهد. برگردان نام بازی (نفس بکش، فکر کن، انجام بده) است که همان‌طور که از نام پیداست بازی با استفاده از علم روانشناسی ساخته‌شده است و کودک شما با انیمیشن‌های بامزه و محیط جذابی که دارد، بچه را جذب خود می‌کند.
ویژگی‌های بازی:
– بازی دارای 5 فعالیت مختلف به همراه چالش‌های جدید روزانه است.
– با یک‌بار لمس کردن، حباب‌ها را بترکانید و به هیولا کمک کنید که نفس بکشد و مشکلات را حل کند.
– با هیولا نفس بکشید.
– بازی برای کودکان 2 تا 5 سال ساخته‌شده است.

بهترین اپلیکیشن موبایل برای یادگیری زبان در سال 2020
مشاهده کنید!

بازی Breathe-Think-Do-with-Sesame

قیمت: مجانی

حجم: 22M

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

بهترین بازی اندورید برای کودکان 4 ساله Moose Math by Duck Duck Moose

بازی به کودکان جمع، تفریق، دسته‌بندی و هندسه آموزش می‌دهد. بازی با استفاده از انیمیشن‌های متنوع و طراحی شادی که دارد، کودکان را به خود جذب می‌کند. وظیفه‌ی کودک در بازی این‌گونه است که باید با جواب دادن به مسئله‌های ریاضی امتیاز جمع‌آوری کرده و شهر خود را بسازد.
ویژگی‌های بازی
– کودکان اعداد و واحد را درک می‌کنند.
– کودکان از 1 تا 100 را یاد می‌گیرند.
– آموزش اشکال هندسه
– جمع و تفریق اعداد را یاد می‌گیرند.

بازی Moose Math by Duck Duck Moose

قیمت: مجانی

حجم:54M

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی

 

بهترین بازی برای یادگیری تلفظ حروف انگلیسی Starfall Learn to Read

اگر به دنیال یک برنامه‌ی آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی برای کودکتان هستید،این بازی مناسب بچه‌ی شما است. کودک شما تن صداها و تلفظ کلمات را یاد می‌گیرد. کودک شما بعد از مدتی، با استفاده از این برنامه، رابطه‌ی بین جمله‌ی گفته‌شده و زبان نوشته‌شده را تشخیص می‌دهد. به گفته‌ی سازنده‌ی بازی، تاکنون بچه‌های زیادی قادر به خواندن و نوشتن با استفاده از این بازی شده‌اند.

قیمت: مجانی

حجم: 54M

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی

 

 بازی اندروید لگو LEGO® Juniors Create & Cruise

همانطور که از نام بازی پیداست، برنامه توسط شرکت LEGO System A/S طراحی‌شده است که بچه‌ی شما می‌تواند خلاقیت خود را با ساختن ماشین و شخصیت‌ها پیاده کند.
محیط بازی بسیار شاد و سرزنده است که بچه‌ی شما به‌راحتی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند. بازی کاملاً رایگان است و تبلیغات در برنامه وجود ندارد.

قیمت: مجانی

بهترین بازی اندروید برای کودکان کدام میباشد ؟
مشاهده کنید!

حجم: 73M

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

بهترین بازی برای نقاشی Peppa Pig Paintbox

اگر بچه‌ی شما عاشق طراحی کردن است، بازی Peppa Pig Paintbox مناسب کودک شما است. برنامه قابلیت‌هایی چون کشیدن خط راست، تغییر رنگ پس‌زمینه و یکسری ابزار جادویی دارد. بازی توسط شرکت Entertainment One طراحی شده است.
ویژگی‌های بازی
– دارای 7 قلم رنگی
– دارای 39 شخصیت و برچسب
– دارای 10 پویانمایی برای برچسب‌ها
– 6 ابزار جادویی

بازی Peppa Pig Paintbox

قیمت: مجانی

حجم: 36M

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

قصه صوتی کودکانه‎

همان‌طور که از نام این بازی پیداست، برنامه دارای قصه‌های مختلف و زیبایی است. قصه‌ها برای کودکان و نونهالان مناسب است و قطعاً بازی یادآور خاطرات کودکی شما بزرگ‌سالان خواهد بود.

بازی قصه صوتی کودکانه‎

قیمت: مجانی

حجم: 5MB

دانلود از

 دانلود از بازار

 

بهترین بازی اندروید زیر 5 سال  شاد Animal Sounds for Baby

بازی Animal Sounds for Baby

با وجود این بازی، کودک شما تشویق می‌شود که نام حیوانات و صدای آن‌ها را از طریق انیمیشن‌های جذاب یاد بگیرد.هر شکلی که در بازی وجود دارد، دارای یک انیمیشن متفاوت است که کودک شما با یک تب، میتواند، آن‌ها را به حرکت و صدا در آورد.

حجم: 58 MB

قیمت: مجانی

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار

 

بهترین بازی کودکان یادگیری نوشتن حروف انگلیسی  ABC Kids – Tracing & Phonics

شاید بتوان گفت که بهترین بازی، برای آموزش حروف و اشکال به کودک شما، این بازی است. بازی به فرزند شما نحوه نوشتن صحیح حروف را از طریق بازی کردن یاد می‌دهد. محیط بازی پر از انرژی است که کودک شما قطعا عاشق این بازی خواهد شد. بازی کاملا رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی در بازی مشاهده نخواهید کرد.
ویژگی‌های بازی

– محیط آموزشی رنگی که باعث خسته نشدن فرزند شما می‌شود.
– بازی شامل حروف‌های کوچک و بزرگ است.
– تبلیغات در بازی وجود ندارد.

بازی ABC Kids - Tracing & Phonics

قیمت: مجانی

حجم: بستگی به دستگاه دارد.

دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

از اینکه برای مطالعه این مقاله وقت گذاشتید بسیار سپاس گذاریم ; اگر بازی مفید برای کودکان زیر 5 سال  اندروبد میشناسید لطفا با ما به اشتراک بگذارید

4.1/5 - (14 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا