بهترین بازی های اندروید 2018 کدام‌اند؟ همانطور که در مقاله پیش به معرفی بازی‌های برتر اندروید 2017 در زمینه‌های متنوع با گروه سنی مختلف اشاره شد; اکنون با آمدن سال 2018، برای علاقمندان و گیمرهای عزیز به معرفی بهترین بازی‌های 2018 پرداخته‌ایم. 

هر کاربری و در هر سنی با داشتن یک دستگاه اندرویدی می‌تواند با نصب بازی‌های گوناگون خود را سرگرم کند. بعضی از این بازی‌های اندروید نه تنها سرگرم‌کننده بلکه با هدف آموزش و یا تقویت حافظه شما طراحی و ساخته شده است. خوشبختانه برای دستگاه‌های اندرویدی بازی‌های بسیاری با موضوعات متفاوتی مانند اکشن، آنلاین، ماجراجویی، تخته‌ای، آموزشی،پازلی، ماشینی، تقویت ذهن و ورزشی وجود دارند که ما در این مقاله برای تمامی آنها بازی‌هایی را به شما معرفی کرده‌ایم. گاهی بازی‌های اعتیاد آور برای کودکان و حتی شما، بسیار خطرناک می‌باشد بنابراین امیدواریم در بازی کردن آنها زیاده روی نکنید. موضوعاتی که برای شما در این مقاله در نظر گرفته‌ایم بر اساس سلایق متفاوت شما عزیزان و از سایت‌ها و منابع مختلفی مانند گوگل پلی انتخاب شده‌اند که برای بررسی بیشتر هر بازی می‌توانید اطلاعاتی مانند حجم، قیمت و… را در قالب یک جدول مشاهده کنید. برای مشاهده بهترین بازی‌ها با دیجیت نست همراه باشید.

 

 

1) بازی اندروید Hungry Dragon

آیکون بازی Hungry Dragon

سبک اکشن

بازی اندروید Hungry Dragon

اژدهای گرسنه نام این بازی اندرویدی است که توسط شرکت یوبی سافت ساخته شده است و از طراحی 3D زیبایی برخوردار است. هیجان و  خشونت را در این بازی تجربه خواهید کرد. اژدهای گرسنه شخصیت اصلی بازی، در واقع خود شما هستید که باید با حمله کردن به مکان‌هایی که شخصیت های عجیبی دارند ویلاها و افراد آنجا را به نابودی بکشید. همه می‌دانیم اسلحه اصلی اژدها آتش درون آنهاست بنابراین همه چیز را می‌سوزانید و غذای خود را به دست می‌آورید. هرچه بیشتر بازی کنید در مقابل امتیازاتِ شما بیشتر می‌شود و پس از طی کردن مراحل بیشتر می‌توانید پوشش اژدهایی خود را تغییر دهید و بیشتر و سریع‌تر پرواز کنید. این بازی را می‌توانید روی دستگاه‌های اندرویدی که نسخه 4.2 به بالا دارند نصب کنید و از بازی با آن لذت ببرید.

اطلاعاتی از بازی Hungry Dragon

نام بازی Hungry Dragon
شرکت سازنده Ubisoft Entertainment
نیاز به اندروید 4.2 به بالا
تعداد نصب 1,000,000+
رده‌ی سنی +12
حجم 41M
قیمت مجانی

بخشی از محیط بازی Hungry Dragon را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

                                                                      دانلود از گوگل‌پلیدانلود از مای‌کت 

 

 

2) بازی اندروید Happy Glass

آیکون بازی Happy Glass

بهترین بازی خلاقانه

بازی اندروید Happy Glass

 

بازی اندرویدی لیوان خوشحال در مورد لیوانی غم انگیز است که دلیل ناراحتی آن خالی بودن آن است این بازی همانند بازی Where’s My Water می‌باشد که باید آبی که از بالای صفحه نمایش به پایین می‌آید، با کشیدن خطوط آن را به سمت لیوان هدایت کنید تا لیوان پر شده و خوشحال شود. این یک بازی فکری و پازلی بسیار زیبا و فوق‌العاده‌ برای افرادی که می‌خواهند ذهن خود را به چالش بکِشند مناسب است. خلاقیت در این بازی بسیار مهم است تا بتوانید بهترین راه را برای اتمام مرحله پیدا کنید. هر چه مراحل بیشتری را طی کنید، مراحل سخت تر و چالشی تر خواهد شد. هر چند وقت یک بار، سازنده‌ی بازی یک آپدیت برای بازی منتشر می‌کند که تعداد مراحل آن زیادتر می‌شود.

اطلاعاتی از بازی Happy Glass

نام بازی Happy Glass
شرکت سازنده Lion Studios
نیاز به اندروید 4.1 به بالا
تعداد نصب 10,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 40M
قیمت مجانی

بخشی از محیط بازی Happy Glass را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

                                                                   دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

3) بازی اندروید Go Fish!

آیکون بازی Go Fish!

سبک آرکید

بازی اندروید Go Fish

بازی اندرویدی Go Fish(برو ماهیگیری)، یک بازی سرگرم کننده با گرافیک ساده و جذابی طراحی شده است و شما را راغب می‌کند در هر مرحله نسبت به مراحل قبلی اشتیاق بیشتری داشته باشید و ماهی‌های جدیدتری کشف کنید. قلاب خود را تا اعماق دریا بیندازید ماهی‌های زیادی را بگیرید تا امتیاز زیادی به دست آورید و قلاب ماهیگیری خود را ارتقا دهید. این بازی برای افرادی که به دنبال بازی‌های امتیازی هستند مناسب است.

اطلاعاتی از بازی Go Fish!

نام بازی Go Fish!
شرکت سازنده Kwalee Ltd
نیاز به اندروید 4.1 به بالا
تعداد نصب 1,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 44M
قیمت مجانی

دانلود از

                                                                                    دانلود از گوگل‌پلی  

 

 

4) بازی اندروید JYDGE

آیکون بازی JYDGE

بهترین بازی اکشن

بازی اندروید JYDGE

JYDGE یک بازی شوتر اندرویدی با گرافیک کارتونی و جذاب طراحی شده است. JYDGE در واقع شخصیت اصلی بازی است که شما نقش آن را بازی می‌کنید اما می‌توانید آن به صورت دونفره نیز بازی کنید. یک بازی هیجان انگیز و فوق‌العاده اکشن است که با وارد شدن به شهر باید به وسیله سلاحی که در دسترس دارید با دشمنان خود بجنگید و آنها را از بین ببرید. شما با طی کردن مراحل بیشتر می‌توانید سلاح خود را ارتقا دهید و از سلاح های جدیدتری مانند موشک، لیزر، سلاح برقی و … که قابلیت سفارشی سازی دارند بهره ببرید. این بازی به کسانی توصیه می‌شود که به تیراندازی با اسلحه‌های انفجاری و  لیزری و سیستم ارتقاء علاقه‌مند هستند.

اطلاعاتی از بازی JYDGE

نام بازی JYDGE
شرکت سازنده 10tons Ltd
نیاز به اندروید 3 به بالا
تعداد نصب 1,000+
رده‌ی سنی +18
حجم 34M

بخشی از محیط بازی JYDGE را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

                                                                                   دانلود از گوگل‌پلی  

 

 

5) بازی اندروید Bumper.io

آیکون بازی Bumper.io

سبک آرکید

بازی اندروید Bumper.io

بازی اندرویدی Bumper.io  یکی از اعتیاد آورترین بازی‌های آنلاینی است که می‌توانید پیدا کنید. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، بازی از یک سطح دایره‌ای شکل تشکیل شده است و بازیکنان از سراسر جهان در این صفحه ظاهر می‌شوند و شما در این بازی وظیفه دارید که دیگر بازیکنان را از این صفحه به بیرون پرتاب کنید. این یک بازی رقابتی است که شما با خوردن بستنی‌هایی که روی این سطح ظاهر می‌شوند، بزرگتر می‌شوید و راحت تر می‌توانید دیگران را از این صفحه محو کنید. شما نیز باید آخرین نفر باشید که تا در این بازی برنده باشید.

16 بازی برتر آیفون (IOS) برای کودکان زیر 5 سال
مشاهده کنید!

اطلاعاتی از بازی Bumper.io

نام بازی Bumper.io
شرکت سازنده VOODOO
نیاز به اندروید 4.1 به بالا
تعداد نصب 1,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 34M
قیمت مجانی

دانلود از

                                                                   دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

6) بازی اندروید Merge Plane – Click & Idle Tycoon

آیکون بازی Merge Plane - Click & Idle Tycoon

آرکید

بازی اندروید Merge Plane

بازی اندروید Merge Plane – Click & Idle Tycoon (بازی کلیکی – مدیریتی) یک بازی اندرویدی بسیار جذاب با گرافیکی زیبا و دوست داشتنی توسط استودیوی Merger Games طراحی شده است. این یک بازی اکشن و یا جنگی نیست در واقع نقش شما در این بازی فرمانده اسکادرانی می‌باشد که وظیفه دارید خطوط هوایی خود را گسترش دهید برای این کار باید هواپیما‌های شبیه به هم را با هم ادغام کنید و آنها را به پرواز در بیاورید تا از این طریق پول و درآمد کسب کنید و با پولی که به دست می‌آورید هواپیماهای بیشتری بخرید و آن ها را به اسکادران خود بیاورید. این بازی رایگان است و در گوگل پلی بیش از 1 میلیون بار دانلود شده است. 

اطلاعاتی از بازی Bumper.io

نام بازی Merge Plane – Click & Idle Tycoon
شرکت سازنده VOODOO
نیاز به اندروید 4.1 به بالا
تعداد نصب 1,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 33M
قیمت مجانی

دانلود از

                                                                    دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

7) بازی اندروید Battlelands Royale

آیکون بازی Battlelands Royale

بهترین بازی آنلاین

بازی اندروید Battlelands Royale

سبک بازی بتل رویال به تازگی تبدیل به یکی از محبوب ترین سبک‌ها بین گیمرها شده است. بازی Battle Lands Royale آنلاین است و شما باید با 31 نفر بجنگید، همانطور که می‌دانید، آخرین نفر، برنده‌ی مسابقه است. در این بازی دو حالت وجود دارد. اولین حالت تک نفره است و دومین حالت را می‌توانید با همکاری با نفر دیگری، بازی را به سرانجام برسانید. بازی به این صورت است که در یک نقشه‌ی بزرگ باید فرود بیایید و با دیگران بجنگید، هرچه زمان می‌گذرد، نقشه کوچک تر خواهد شد که این باعث می‌شود که بازیکنان به هم نزدیک‌تر شوند. شما با امتیازاتی که بدست می‌آورید، می‌توانید، محتوا هایی مانند: چتر، لباس و … خریداری کنید. در این بازی اسلحه‌هایی مانند: اسنایپر، شات گان، مسلسل و کلت وجود دارد.

ویژگی‌های مهم بازی بتل‌لند رویال عبارتند از:

  • با همکاری با دوستتان، جنگ را شروع کنید.
  • با امتیازاتتان محتواهای گوناگون خریداری کنید.
  • با 31 نفر از سراسر جهان به مبارزه بپردازید.

اطلاعاتی از بازی Battlelands Royale

نام بازی Battlelands Royale
شرکت سازنده Merger Games
نیاز به اندروید 4.1 به بالا
تعداد نصب 5,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 61M
قیمت مجانی

بخشی از محیط بازی Battlelands Royale را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

                                                                   دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

8) بازی اندروید Bendy in Nightmare Run

آیکون بازی Bendy in Nightmare Run

آرکید

بازی اندروید Bendy

بازی Bendy in Nightmare Run از سری بازی‌های جذاب و هیجان انگیز با طراحی گرافیکی منحصر به فرد سیاه و سفید طراحی شده است و دارای سبک های مختلفی است. یکی از سبک های این بازی رانر یا دویدن می‌باشد در این بازی همیشه در حال حرکت هستید و باید در مسیر بازی از دست یک سری باس‌های متفاوت فرار کنید و  سلاح‌های زیادی در حین بازی جمع آوری کنید و کاراکتر خود را ارتقا دهید. در این بازی 4 جهان متفاوت وجود دارد که هر کدام جذابیت منحصر به فرد خود را دارد. 

اطلاعاتی از بازی Bendy in Nightmare Run

نام بازی Bendy in Nightmare Run
شرکت سازنده Joey Drew Studios
نیاز به اندروید 4.4 به بالا
تعداد نصب 1,000,000+
رده‌ی سنی +12
حجم 42M
قیمت مجانی

بخشی از محیط بازی Bendy in Nightmare Run را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

                                                                   دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

9) بازی اندروید Vector 2

آیکون بازی Vector 2

بهترین بازی ورزشی

بازی اندروید Vector 2

بازی اندروید Vector 2 (وکتور)  با طراحی سیلوئت یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌ها در بین کاربران اندروید می‌باشد. این یک بازی پرتحرک است که به بازی ورزشی معروف شده است. حرکاتی مانند پریدن، لیزخوردن و … در عبور از موانع مسیر بازی کمکتان خواهد کرد غیر از آن باید از دست دشمنانتان فرار کنید بنابراین باید سریع بدوید و یک سری از انیمیشن‌های پارکو را آزاد کنید. با آزاد کردن پارکوها امتیاز زیادی کسب می‌کنید و خودتان را از لحاظ امنیتی و غیره ارتقا دهید. این بازی به کسانی که به‌ بازی‌های پارکور و رانر علاقه‌مند هستند، پیشنهاد می‌شود.

اطلاعاتی از بازی Vector 2

نام بازی Vector 2
شرکت سازنده NEKKI
نیاز به اندروید 4.1 به بالا
تعداد نصب 10,000,000+
رده‌ی سنی +7
حجم 96M
قیمت مجانی

بخشی از محیط بازی Vector 2 را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

                                                        دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

 

10) بازی اندروید TENKYU

آیکون بازی TENKYU

آرکید

بازی اندروید TENKYU

شما در این بازی باید یک توپ را برای رسیدن به هدف، هدایت کنید. فقط توجه داشته باشید که نباید از مسیر خارج شوید چرا که شما در این صورت بازی را باخته‌اید و مراحل را باید از ابتدا شروع کنید. بازی به صورت سه بعدی طراحی شده است. هر مرحله‌ای از طراحی و رنگ‌های متفاوتی برخوردار است. فقط مواظب باشید که از صفحه به پایین پرتاب نشوید. 

بهترین بازی های آیفون(ios) سال 2018 کدامند؟
مشاهده کنید!

اطلاعاتی از بازی TENKYU

نام بازی Vector 2
شرکت سازنده NEKKI
نیاز به اندروید 4.1 به بالا
تعداد نصب 10,000,000+
رده‌ی سنی +7
حجم 96M
قیمت مجانی

دانلود از

                                                                   دانلود از گوگل‌پلی دانلود از مای‌کت

 

 

11) بازی اندروید Domino

آیکون بازی Domino

بهترین بازی تخته‌ای

بازی اندروید Domino

 

بازی اندروید Domino یکی از بازی‌های رقابتی جذاب و فوق‌العادهای است که کاربران بسیاری از سرتاسر جهان به آن علاقه‌مند هستند این بازی توسط استودیوی بازیسازی Ketchapp‏ طراحی و به صورت رایگان ارائه شده است. شما در این بازی وظیفه دارید که دومینو‌‌هایی که گم شده‌اند را تشخیص دهید و برای آن‌ها جایگزین انتخاب بکنید، بازی از طراحی متنوعی ساخته شده است و ساعت‌ها شما را سرگرم می‌کند. شما باید با دقت تمام و زمان مناسب دومینو را جایگزین کنید تا دومینو متوقف نشود. شما با جمع‌ آوری امتیاز قادر به آزادسازی 47 دومینو با طراحی متفاوت هستید.

اطلاعاتی از بازی Domino

نام بازی Domino
شرکت سازنده Ketchapp
نیاز به اندروید 4.1 به بالا
تعداد نصب 1,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 34M
قیمت مجانی

دانلود از

                                                                  دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

12) بازی اندروید Ninja Arashi

آیکون بازی Ninja Arashi

بهترین بازی ماجراجویی

بازی اندروید Ninja Arashi

بازی اندروید Ninja Arashi، یک بازی ماجراجویی، اکشن و هیجان انگیز با گرافیکی به صورت سیلوئت طراحی شده است. همانطور که از اسم این بازی مشخص است، شما باید نقش یک نینجا را بازی کنید. این بازی RPG است و شما به عنوان یک نینجا به دنبال نجات پسر خود هستید. این بازی دارای 45 مرحله می‌باشد که شما باید در این بازی مسیرهای پر از تله را پشت سر بگذارید و با طلا و الماس‌هایی که از دشمنان و محیط بازی بدست می‌آورید، توانایی‌های خود را ارتقا دهید. کنترل این بازی راحت است و می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

اطلاعاتی از بازی Ninja Arashi

نام بازی Ninja Arashi
شرکت سازنده Black Panther
نیاز به اندروید 2.3 به بالا
تعداد نصب 10,000,000+
رده‌ی سنی +12
حجم 49M
قیمت مجانی

بخشی از محیط بازی Ninja Arashi را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

                                                         دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

 

13) بازی اندروید Quick Brain Mathematics – Exercises for the brain

آیکون بازی Quick Brain Mathematics

بهترین بازی آموزشی

بازی اندروید Quick Brain Mathematics

بازی اندروید Exercises for the brain یک بازی فکری که قدرت ذهن شما را افزایش می‌دهد و با دیگر بازیکنان سراسر جهان به رقابت  می‌پردازید. سبک های مختلف در این بازی شامل حافظه، دقت، سرعت، عکس‌العمل، تمرکز، منطق و … می‌باشد و ذهن شما را در این زمینه‌ها بالا خواهد برد. بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید و با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید. این بازی برای تمامی سنین مناسب است و سطح سختی این بازی‌ها را می‌توانید تنظیم کنید. 

مزایای این برنامه عبارتند از:

  • ارتقاء حافظه و دقت در کودکان و بزرگسالان
  • درک بهتری از ریاضیات
  • بازی نیازی به اینترنت ندارد.

اطلاعاتی از بازی Quick Brain Mathematics – Exercises for the brain

نام بازی Quick Brain Mathematics – Exercises for the brain
شرکت سازنده (Andrei & Aleksandr Krupiankou)
تعداد نصب 1,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 8M
قیمت مجانی

بخشی از محیط بازی Quick Brain Mathematics را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:

فیلم

دانلود از

                                                         دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

 

14) بازی اندروید Aquavias

آیکون بازی Aquavias

بهترین بازی پازلی

بازی اندروید aquavias

در بازی اندروید Aquavias شما نقش یک لوله کش را دارید و باید مسیر آب را به درستی هدایت کنید. کنترل بازی بسیار راحت است به طوری که شما باید تنها روی لوله‌ای که می‌خواهید تغییر دهید، کلیک کنید تا تغییر کند، این بازی از گرافیک بسیار زیبایی ساخته شده است. در این بازی وظیفه شما جلوگیری از خشکسالی در شهر است و اگر به موانع غلبه کنید و آب را به ساختمان ها برسانید، شهر زنده خواهد ماند و شما برنده خواهید شد. این بازی دارای مراحل مختلفی است که هر چه مراحل را پشت سر می‌گذارید، سطح سختی بازی‌ها چالشی تر خواهد شد. بازی، گرافیک رنگی و زیبایی را دارد و به کسانی که به بازی‌های پازلی علاقه‌مند هستند، پیشنهاد می‌شود.

اطلاعاتی از بازی Aquavias

نام بازی Quick Brain Mathematics – Exercises for the brain
شرکت سازنده uaJoyTech
تعداد نصب 1,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 43M
قیمت مجانی

بخشی از محیط بازی Aquavias را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:

فیلم

حجم: 43M

قیمت: مجانی

دانلود از

                                                        دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

 

15) بازی اندروید Math games

آیکون بازی Math games

بهترین بازی برای تقویت حافظه

بازی اندروید Quick Brain Mathematics

بازی Math game همانطور که مشخص است این یک بازی ریاضی و آموزشی برای کودکان طراحی شده است. طراحی زیبا و رنگی این بازی توسط استودیو Pavel Olegovich به صورت رایگان با حجم بسیار کم ارائه شده است. این بازی دارای بیش از 10 بازی جذاب دیگر در خود را شامل می‌شود که برای  ارتقاء توانایی‌های ذهنی، حافظه، تمرکز و سرعت ذهنی بسیار موثر می‌باشد. کودکان از طریق بازی کردن، بسیار راحت تر موضوعات را درک می‌کنند.

اطلاعاتی از بازی Math games

نام بازی Math games
شرکت سازنده Pavel Olegovich
تعداد نصب 100,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 3.7M
قیمت مجانی

بخشی از محیط بازی Math games را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

                                                                   دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

بهترین اپلیکیشن‌های آیفون 2018 کدامند ؟
مشاهده کنید!

 

 

16) بازی اندروید Asphalt 9: Legends – 2018’s New Arcade Racing Game

آیکون بازی Asphalt 9

بهترین بازی ماشینی و مسابقه‌ای

بازی اندروید Asphalt

بازی Asphalt 9 (آسفالت) یکی از بهترین و معروف‌ترین بازی‌های ماشینی اندروید با بیش از 5 میلیون دانلود محبوبیت زیادی بین بازی‌های ماشینی داراست و طرفداران زیادی نیز دارد. سرعت، هیجان و سرگرمی را با انتخاب ماشین‌های متفاوتی همچون : فراری، پورشه، لامبورگینی و … تجربه کنید. از لذت بخش‌ترین قسمت‌های بازی می‌توان به ویرایش و سیستم ارتقاء ماشین‌ها اشاره نمود. با اضافه کردن نیترو به ماشین خود سرعت را چندین برابر کنید و با هیجان بیشتری بازی کنید. با وجود مراحل زیادِ این بازی شما خسته نخواهید شد و می‌توانید از آن لذت ببرید. از دیگر ویژگی‌های این بازی، بخش چند نفره‌ی آن است که شما قادر خواهید بود این بازی را با دوستانتان همزمان تجربه کنید و امتیازات خود را با دیگران مقایسه کنید. 

اطلاعاتی از بازی Asphalt 9

نام بازی Asphalt 9: Legends – 2018’s New Arcade Racing Game
شرکت سازنده Gameloft
تعداد نصب 5,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 49M
قیمت مجانی

دانلود از

                                                                                     دانلود از گوگل‌پلی  

 
 

17) بازی اندروید Rise Up

آیکون بازی Rise Up

بازی آرکید

بازی Rise up

اگر به دنبال یک بازی چالشی هستید، بازی Rise Up مخصوص شماست! با رها شدن بادکنک در هوا دایره‌ای به عنوان محافظ در بالای بدکنک شما پدیدار می‌شود شما برای عبور از موانع و محافظت از بادکنک خود باید دایره را حرکت دهید تا مرحله را تا آخر به پایان برسانید. هرچه مسافت بیشتری را بادکنکتان طی می‌کند سختی و موانع در مسیر بازی بیشتر می‌شود.کنترل این بازی بسیار ساده است که حتی می‌توانید با یک انگشت بازی کنید و امتیازات خود را با دیگران مقایسه کنید. این بازی بیشتر جنبه رقابتی دارد و مسیری که بادکنک طی می‌کند تمامی ندارد.

اطلاعاتی از بازی Rise Up

نام بازی Rise Up
شرکت سازنده Serkan Özyılmaz
تعداد نصب 50,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 38M
قیمت مجانی

 

دانلود از

                                                         دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

 

18) بازی اندروید Bloons Adventure Time TD

آیکون بازی Bloons Adventure

بازی استراتژی

بازی Bloons Adventure Time TD

بازی Bloons Adventure Time TD بر اساس یک سریال کارتونی محبوب ساخته شده است و دارای گرافیک زیبا و طراحی کودکانه‌ای است و می‌توانید در آن به عنوان چندین شخصیت بازی کنید. این بازی ماجراجویی و جذاب شما را وارد سرزمین رویایی می‌کند تا ماجراهای متنوعی را برای خود رقم بزنید و امتیازات زیادی به دست آورید. پس از کسب امتیازها سلاح های خود را ارتقا دهید همچنین Bloons Adventure Time TD شخصیتِ بازی شما را می‌تواند به بیش از 200 اسلحه مجهز کند. سرزمین ها دارای 50 نقشه‌ی متفاوت است که می‌توانید در آنها  گشت و گذار کنید. بازی از گرافیک زیبا و کودکانه‌ای طراحی شده است. بازی رایگان است و البته برای آزاد کردن چند آیتم بازی باید از پول واقعی استفاده کنید.

اطلاعاتی از بازی Bloons Adventure Time TD

نام بازی Bloons Adventure Time TD
شرکت سازنده ninja kiwi
تعداد نصب 1,000,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 53M
قیمت مجانی

حجم: 53M

قیمت: مجانی

دانلود از

                                                                                    دانلود از گوگل‌پلی  

 

 

19) بازی اندروید Soccer Kick

آیکون بازی Soccer Kick

بازی فوتبال

بازی اندروید Soccer Kick

بازی زیبای ضربات کاشته اندروید Soccer Kicks v2.1 یکی از بهترین بازی‌های اندرویدی برای فوتبال دوستان طراحی شده است . بازی بسیار ساده و اعتیادآور که از ضربه‌های آزاد شروع می‌شود، شما باید در این بازی با تمام قدرت به توپ ضربه بزنید و آن را به سمت دروازه شوت کنید. با شوت زدن امتیاز و سکه های خود را افزایش دهید و قدرت شوت خود را بالا ببرید در نتیجه با مسافت بیشتری شوت بزنید. شما نیز می‌توانید امتیازات خود را با دوستانتان مقایسه کنید. تنها ایرادی که این بازی دارد، تبلیغات زیاد آن است که با خرج کرن پول واقعی می‌توانید این قسمت را حذف کنید.

اطلاعاتی از بازی Soccer Kick

نام بازی Soccer Kick
شرکت سازنده VOODOO
تعداد نصب 1,000,000+
رده‌ی سنی +12
حجم 50M
قیمت مجانی

حجم: 51M

قیمت: مجانی

دانلود از

                                                                    دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

20) بازی اندروید Bike Unchained 2

آیکون بازی Bike Unchained 2

بازی ورزشی و موتوری

بازی اندروید Bike Unchained 2

بازی اندرویدی Bike Unchained 2 توسط شرکت Red Bull ساخته شده است که طراحی سه بعدی و گرافیک بی‌نظیر آن شما را راغب به بازی می‌کند. این یک بازی رقابتی هیجان انگیز است که می‌توانید آن را به صورت آنلاین با دوستانتان بازی کنید. اکثر بازی‌های مسابقه‌ای و رقابتی طرفداران بسیار زیادی دارند که Bike Unchained 2  نیز جزوه همین دسته می‌باشد. گرافیک بالای این بازی باعث شده حجم آن زیاد شود و باید توجه داشته باشید که گوشی شما حداقل دارای 2 گیگ رم باشد. اگر به بازی‌های ورزشی و موتوری علاقه دارید، این بازی را حتما تجربه کنید.

اطلاعاتی از بازی Bike Unchained 2

نام بازی Bike Unchained 2
شرکت سازنده Red Bull
نیاز به اندروید 4.1 به بالا
تعداد نصب 50,000+
رده‌ی سنی +3
حجم 36M
قیمت مجانی

دانلود از

                                                                   دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

این بود 20 بازی برتر 2018 که برای شما عزیزان معرفی شد. امیدواریم این بازی ها مورد پسند و رضایت شما قرار گرفته باشد و همچنین با دانلود و بازی کردن آن‌ها اوقات خوش و هیجان انگیزی را تجربه کنید. اگر تجربه بازی‌های بهتری را دارید حتما بازی مورد علاقه خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

به مقاله‌ی پیش رو چه امتیازی می‌دهید؟
Summary
85 %
میانگین امتیاز
امتیاز کاربران : 0 (0 رای)
سایر مقالات به قلمِ سید مصطفی سجادی

2
لطفا نظر خود را بگذارید

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
سید مصطفی سجادیمحمود Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
محمود
Guest
محمود

سلام
خیلی کامل بود لطفا بهترین بازی های آندروید در زمینه معمایی رایانه کنید

سید مصطفی سجادی
Admin

سلام
ممنون از نظر شما
حتما در مقاله بهترین بازی های اندروید بعدی از بازی های معمایی بیشتر معرفی میکنیم

این را هم ببینید

بهترین نرم افزار های کامپیوتر 2018 کدامند؟

بهترین نرم‌افزارهای کامپیوتری 2018 کدام‌اند؟ پرکاربردترین نرم‌افزارهای کامپیوتری کدام‌اند؟…