بهترین لوازم خانگی برقیبهترین لوازم خانه و آشپزخانهبهترین لوازم شخصی برقی

بهترین سشوار 2021 کدامند؟

آیا از آرایشگاه رفتن زیاد خسته شده‌‌اید و می‌خواهید در خانه، موهای خود را حالت دهید؟ شاید مالک یک آرایشگاه هستید و به سشواری مناسب برای انواع موها و برای استفاده طولانی مدت نیاز دارید. جنس و حالت موی شما چگونه است؟ توان یک سشوار یا کم صدا بودن آن برای شما مهم است؟ همان‌طور که می‌بینید، نکات و معیارهای مختلفی وجود دارد که در هنگام خرید و انتخاب بهترین سشوار در سال 2019 باید در نظر گرفت. با بررسی کاربرد و مزایا انواع سیستم موتور سشوار، قابلیت‌های مورد نیاز کاربران، قیمت و نمونه‌های موجود در بازار ایران، در ادامه علاوه بر راهنمایی در آشنایی با انواع سشوار، شما را با مجموعه بهترین سشوار 2019، آشنا خواهیم کرد. مطلب بهترین اتو مو را نیز مشاهده کنید.

 

1) سشوار بابیلیس Babyliss BABFB1BE

بهترین سشوار حرفه ای بابیلیس

سشوار بابیلیس Babyliss BABFB1BE

اگر قصد استفاده طولانی مدت و با عملکرد سریع برای کاربران بسیار دارید، این نوع سشوار حرفه‌ای را پیشنهاد می‌کنیم. مدل BABFB1BE به لطف دور موتور فوق‌العاده سریع خود توانایی خشک کردن موی کاربر در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون آسیب رساندن به آن را دارد. تمامی این ویژگی‌ها، محصول برند «بابیلیس» را بهترین سشوار برای استفاده در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی تبدیل کرده است. در این فضاها، نیاز به استفاده طولانی مدت و گاهی بدون خاموش کردن دستگاه برای موهای بلند و تعداد مشتریان بسیار است که در این صورت، این مدل با تضمین طول عمر کارکردی 10 هزار ساعت خود، یک محصول بادوام به حساب می‌آید.

اطلاعاتی از سشوار بابیلیس Babyliss BABFB1BE

مدل سشوار BABFB1BE
شرکت سازندهBabyliss
توان2400 وات
نوع موتورAC
نوع مصرفحرفه‌ای
فناوری تولید یونبله
وزن250 گرم
از کجا  بخریم: سشوار بابیلیس Babyliss BABFB1BE

 

2) سشوار پاناسونیک Panasonic NA65 Nano

بهترین سشوار پاناسونیک

سشوار پاناسونیک Panasonic NA65 Nano

محصولات الکترونیکی شرکت «پاناسونیک» در هر مدل و کاربری به لطف کیفیت بالا، مورد توجه مخاطبان این بازار قرار دارد اما در کنار کیفیت بالای این محصول، ویژگی برجسته آن، استفاده از فناوری نانو برای تسریع در فرایند خشک شدن موها بدون آسیب زدن به بافت آن‌ها است. این سشوار با آزاد کردن «یون منفی»، موجب کوتاه شدن زمان شکسته شدن اتصال‌های ملکولهای آب می‌شود که بدین صورت، در زمان کوتاه‌تری آماده بخار شدن یا جدا شدن از بافت مو خواهند بود. برای کاهش هرچه بیش تر تاثیر منفی سشوار بر مو می‌توان از جریان باد سرد برای حفظ لطافت آن استفاده کرد.

اطلاعاتی از سشوار پاناسونیک Panasonic NA65 Nano

مدل سشوار NA65 Nano
شرکت سازندهPanasonic
توان1700 وات
ولتاژ125 وات
نوع مصرفخانگی , نیمه حرفه ای
فناوری تولید یونبله
وزن600 گرم
از کجا  بخریم: سشوار پاناسونیک Panasonic NA65 Nano

 

 

3) سشوار والرا Valera Swiss Silent 6500 Light Ionic

بهترین سشوار خانگی

سشوار والرا Valera Swiss Silent 6500 Light Ionic

طول عمر 1200 ساعت برای یک سشوار خانگی مناسب به نظر می‌رسد، مدل «سوئیس بی‌صدا 6500» از برند «والرا»، یک سشوار کم صدا و کم لرزش با توانایی‌‎های پرتاب هوای گرم و سرد در انواع حالت‌های مختلف است که از سیستم چرخشی بهره می‌برد. شاهد استفاده از سیستم انتشار یون منفی در نوع سشوار هم هستیم که به کاهش زمان استفاده با حفظ رطوبت لازم و حداقل، کمک می‌کند. اگر قصد استفاده از یک سشوار در فضای شلوغ را دارید و نمی‌خواهید صدای سشوار دیگران را آزرده کند، این مدل یکی از بهترین سشوار 2019 در رده کاربری خانگی است که می‌توان خریداری کرد.

اطلاعاتی از سشوار والرا Valera Swiss Silent 6500 Light Ionic

مدل سشوار NA65 Nano
شرکت سازندهPanasonic
توان1800 وات
نوع موتورDC
نوع مصرفخانگی
فناوری تولید یونبله
وزن425 گرم
از کجا  بخریم: سشوار والرا Valera Swiss Silent 6500 Light Ionic

 

 

4) سشوار بابیلیس Babyliss 6000E Professional

بهترین سشوار برای آرایشگاه

سشوار بابیلیس Babyliss 6000E Professional

با یکی از حرفه‌ای ترین و پرامکانات‌ترین سشوار در بازار روبه‌رو هستیم که به دلیل استفاده از موتور AC با سیستم EC، دمای پایداری و شخصی‌سازی شده‌ای را در طول استفاده، به کاربر می‌دهد. به دلیل این پایداری، حالت‌دهی به موها به شکل یکپارچه صورت می‌گیرد. این محصول که یکی از مجموعه بهترین سشوار 2019 به حساب می‌آید، قابلیت تولید یون منفی را در کنار حفظ دمای ایمن برای موها داراست که به این دلیل در کنار کوتاه بودن زمان خشک شدن مو، آسیبی به آن‌ها وارد نمی‎‌شود. کیفیت بدنه این محصول به محض لمس آن، قابل تشخیص است، این بدنه با کیفیت ضمن محافظت کامل از اجزای درون سشوار، مانع انتقال دمای قابل توجه از درون به سطح آن می‌شود.

اطلاعاتی از سشوار بابیلیس Babyliss 6000E Professional

مدل سشوار 6000E
شرکت سازندهBabyliss
توان2200 وات
نوع موتورEC
نوع مصرفحرفه ای
فناوری تولید یونبله
وزن672 گرم
بهترین دستگاه تست قند خون 2020 کدامند؟
مشاهده کنید!
از کجا  بخریم: سشوار بابیلیس Babyliss 6000E Professional

 

 

5) سشوار والرا Valera Swiss Metal Master Professional

بهترین سشوار والرا

سشوار والرا Valera Swiss Metal Master Professional

با یک مدل حرفه‌ای و همه جانبه روبه‌رو هستیم که امکان استفاده از آن به شکل خانگی یا حرفه‌ای برای انواع کاربری‌ها وجود دارد. به لطف تعداد بالای حالت‌های پرتاب باد و تنظیمات متعدد میزان دما، امکان خشک کردن و حالت دادن به شکل‌ و میزان مختلف فراهم است. این سشوار از بدنه فلزی برخوردار است که هرگز دمای بالایی را در سطح آن احساس نخواهید کرد. به لطف وزن کم دستگاه، امکان در دست گرفتن آن برای زمان طولانی ممکن است.

اطلاعاتی از سشوار والرا Valera Swiss Metal Master Professional

مدل سشوار Swiss Metal Master
شرکت سازندهValera
توان2000 وات
نوع موتورAC
نوع مصرفحرفه ای
فناوری تولید یونبله
وزن560 گرم
از کجا  بخریم: سشوار والرا Valera Swiss Metal Master Professional

 

چگونه بهترین سشوار را انتخاب کنیم؟

سشوار یا خشک کننده مو در انواع کاربری‌ها، نوع موتور، قیمت، وزن و امکانات جانبی موجود است که برای خرید یک سشوار باید به نیازها و امکانات کاربردی و غیر کاربردی هر کدام توجه کرد. شاید در گذشته، قیمت و میزان دمای باد خارج شده تنها ملاک‌های خرید بهترین سشوار بوده اما اکنون، افراد توجه بیش‌تری به حفظ سلامت و زیبایی موی خود می‌دهند و از این رو بهتر است با کاربرد و عملکرد انواع سشوار آشنا شد. نکات زیر در انتخاب بهترین سشوار به شما کمک خواهد کرد:

بهترین مارک سشوار: مارک بابیلیس (Babyliss)، مارک پاناسونیک (Panasonic)

قدرت تولید و پرتاب باد: قدرت بیش‌تر موتور موجب کاهش زمان استفاده و کم شدن آسیب به مو می‌شود. قدرت موتور بر اساس نوع آن بدست می‌آید. به طور کلی دو نوع موتور با سیستم برق AC و DC وجود دارد که نمونه اول دارای قدرت 4 برابری نسبت به نمونه دوم در میزان توان تولیدی است اما نمونه دوم لرزش و صدای برآمده کم‌تری دارد. اگر موهای ضخیم دارید، از سشوار با توان موتور 1600 تا 2000 وات استفاده کنید، افراد دارای موهای معمولی و نازک می‌توانند از نمونه موتورهایی با توان 1200 تا 1500 وات استفاده کنند.

فیلتر: بیش‌تر سشوارها از یک فیلتر برای جلوگیری از ورود مو و گرد و خاک بهره می‌برند. فیلتر موجب افزایش طول عمر سشوار خواهد شد اما نکته مهم، امکان تعویض و جدا سازی فیلتر است تا در صورت کثیف شدن، بتوان آن را شست یا تعویض کرد.

بدنه سشوار: اکنون، مدل‌های سرامیکی به عنوان بهترین سشوار موجود در بازار به حساب می‌آیند، این نوع سشوار توانایی بالایی در توزیع مناسب دما دارند، البته گزینه‌های دیگری مانند مدل‌های پلاستیکی یا فلزی وجود دارد که در رده پایین‌تر قرار می‌گیرند.

ساختار سشوار: دو فناوری کمکی عمده در بهبود تجربه استفاده از سشوار وجود دارد، در فناوری «یونی»، با آزاد کردن یون منفی، مولکولهای آب در زمان کوتاه‌تری شکسته و آماده جدا شدن می‌شوند در حالی که رطوبت لازم در لایه‌های اولیه مو از بین نمی‌رود. نمونه «تورمالین» از یک فلز برای افزایش توانایی یون‌های منفی بهره می‌برد. فناوری تورمالین به مانند حالت یونی در ایجاد یون منفی به کار گرفته می‌شود و بازده بهتری از خود در مقایسه با نمونه اول به نمایش می‌گذارد اما کارکرد آن تنها در حین تولید حرارت بالا است.

نوع سشوار: به طور کلی دو نوع سشوار حرفه‌ای یا معمولی (خانگی) وجود دارد که وجه تمایز این دو در میزان توان نمونه حرفه‌ای نسبت به نمونه ساده‌تر خانگی است. نمونه حرفه‌ای توانایی خشک کردن در زمان کوتاه‌تر را با پرتاب باد قوی‌تر و طول عمر بالاتر دارد اما نمونه‌های خانگی از حجم کم‌تری برخوردار است و قیمت به صرفه از نظر اقتصادی دارند.

بهترین آبمیوه گیری 2022 کدامند؟
مشاهده کنید!

وزن، حجم و طراحی سشوار: اگر قصد استفاده طولانی مدت از سشوار را دارید، بهتر است به وزن و ارگونومیک بودن طراحی آن، توجه کنید. نکته دیگر، طول سیم سشوار است که باید مسافت کافی برای جا‌به‌جایی را فراهم کند. سادگی تجربه کاربری در سشوارهای با امکانات بالا موجب نبود سردرگمی در به کارگیری قابلیت‌های این سشوارها خواهد شد.

فناوری‌های سشوارها: هر سشوار با توجه به نوع سیستم خود ممکن است از فناوری متفاوتی برای خشک کردن یا حالت دهی به موها استفاده کند که هرکدام از این فناوری‌ها دارای مزیت و کاستی‌های مخصوص به خود هستند.

  • لمس ایمن بدنه: حفظ دمای معتدل بدنه قابل لمس توسط مخاطب با وجود دمای بالای ایجاد شده توسط دستگاه تا کاربر بدون سوختگی، بدنه سشوار را لمس کند.
  • کنترل هوشمند دما: کاربرد این قابلیت در نظارت بر دمای خارج شده از سشوار و تلاش بر ثابت نگه داشتن آن برای یکپارچه بودن فرایند حالت دهی به مو است.
  • کاهش لرزش و صدا: این قابلیت مناسب برای محیط‌های خانگی و عمومی است.

قابلیت‌ها و لوازم جانبی: در کنار قابلیت‌های اصلی، ممکن است لوازم جانبی و قابلیت‌های مازاد زیر هم مورد نیاز شما باشد:

  • پخش کننده: برای جدا سازی موها از یک دیگر و افزایش حجم آن‌ها کاربرد دارد. در مواقعی که نیاز به خشک کردن موها بدون تغییر حالت آن‌ها نیاز است، از این ابزار استفاده می‌شود.
  • خاموش کردن خودکار: به جهت خاموش کردن هوشمند به محض کنار گذاشتن دستگاه برای جلوگیری از سوختن آن به کار می‌رود.
  • خشک کردن با بخار: برای نرم کردن آسان‌تر مو در کنار کاهش آسیب وارد شده به مو مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • تنظیم خودکار دما: برای استفاده روزمره می‌توان از یک تنظیم دما و توان ثابت و پیش‌فرض استفاده کرد.
  • متمرکز کننده: کاربرد این وسیله جانبی برای متمرکز کردن هوای خروجی از طریق شیار با ابعاد کم به منظور تقویت توان حالت دهی به مو است.

6) سشوار پاناسونیک Panasonic NE84 Professional

بهترین سشوار پاناسونیک

سشوار پاناسونیک Panasonic NE84 Professional

با یکی از قدرتمند‌ترین مدل‌ها از مجموعه بهترین سشوار 2019 روبه‌رو هستیم که از توان 2500 وات برخوردار است. این سشوار قدرتمند به لطف توان بالای خود، امکان استفاده حرفه‌ای از آن در مصارف تجاری وجود دارد، با این حال، شاهد عرضه این محصول باکیفیت از برند پاناسونیک در یک قیمت به صرفه از نظر اقتصادی هستیم. با وجود قدرت بالای دستگاه، به لطف سیستم محافظ موجود در آن، توان بالای دستگاه موجب آسیب رسیدن به موها نخواهد شد. حسگر تشخیص هوشمند دما، توانایی کنترل میزان دمای مورد نیاز و جلوگیری از پخش باد بیش از حد گرم برای مو را دارد. سیستم انتشار یون منفی، موجب حفظ رطوبت اولیه موها و جلوگیری از خشک شدن کامل آن‌ها خواهد شد که به این دلیل، به راحتی می‌توان از این سشوار برای حجم دادن یا حالت دادن به مو استفاده کرد.

اطلاعاتی از سشوار پاناسونیک Panasonic NE84 Professional

مدل سشوار NE84
شرکت سازندهPanasonic
توان2500 وات
تقویت کننده‌ی توربوخیر
نوع مصرفحرفه ای
فناوری تولید یونبله
وزن540 گرم
از کجا  بخریم: سشوار پاناسونیک Panasonic NE84 Professional

 

 

7) سشوار پریمولوسی Primo Luce Tormalionic 3500 Professional

بهترین سشوار پریمولوسی

سشوار پریمولوسی Primo Luce Tormalionic 3500 Professional

یک سشوار صنعتی و پرقدرت دیگر که از طراحی ارگونومیک و کاربر پسند برای استفاده طولانی مدت توسعه داده شده است. موتور پرتوان این دستگاه از نوع AC است که امکان ایجاد توان 2500 وات را برای خشک کردن هر چه سریع‌تر موها فراهم می‌کند. اگر قصد خرید سشوار برای آرایشگاه دارید، این مدل با داشتن فیلتر مانع ورود اشیاء خارجی به دستگاه، مناسب فضاهای آلوده به اشیاء خارجی است. کابل تامین انرژی این دستگاه به طول 3 متر است که موجب آسان کردن تجربه استفاده در حین جابه‌جایی خواهد شد.

بهترین سرخ کن 2020 کدامند؟
مشاهده کنید!

اطلاعاتی از سشوار پریمولوسی Primo Luce Tormalionic 3500 Professional

مدل سشوار Tormalionic 3500
شرکت سازندهPrimo Luce
توان2500 وات
نوع موتورAC
نوع مصرفحرفه ای
فناوری تولید یونبله
ولتاژ240 ولت
از کجا  بخریم: سشوار پریمولوسی Primo Luce Tormalionic 3500 Professional

 

8) سشوار فیلیپس Philips HP8232

سشوار فیلیپس Philips HP8232

HP8232 یک سشوار چند منظوره است که می‌توان از آن در مصارف خانگی با نتیجه مشابه به عملکرد سشوارهای سالن‌های آرایشی، استفاده کرد. این سشوار به لطف استفاده از موتور DC دارای لرزش و صدای برآمده بسیار پایین است که به این دلیل به راحتی می‌توان از آن در خانه و اماکن اشتراکی استفاده کرد. انواع هدایت‌کننده باد برای روش‌های حالت‌دهی مختلف در کنار این دستگاه وجود دارد که از آن‌ها می‌توانید برای حجم دادن، فر دادن و افزایش ضخامت مو استفاده کنید.

اطلاعاتی از سشوار فیلیپس Philips HP8232

مدل سشوار HP8232
شرکت سازندهPhilips
توان2200 وات
نوع موتورDC
نوع مصرفخانگی و حرفه‌ای
فناوری تولید یونبله
وزن600 گرم
از کجا  بخریم: سشوار فیلیپس Philips HP8232

 

9) سشوار رمیتگتون Remington AC9096 Professional

بهترین سشوار رمینگتون

سشوار رمیتگتون Remington AC9096 Professional

اگر قصد حالت دادن به موهای خود را به صورت روزمره دارید اما نمی‌توانید هر روز به آرایشگاه مراجعه کنید، در این صورت پیشنهاد می‌کنیم از محصول جدید شرکت «رمینگتون» استفاده کنید. این مدل پرقدرت با توان 2400 وات به لطف پوشش سرامیکی خود، توانایی ایجاد 90 درصد بیش‌تر یون منفی را نسبت به نمونه‌های معمولی دارد که این یون‌های بیش‌تر در حالت‌دهی آسان‌تر و بهتر موها، کمک کننده هستند. در کنار چند حالت مختلف پرتاب باد به شکل و میزان دمای متفاوت، یک گزینه «توربو» برای پرتاب هر چه پرقدرت‌تر باد در نظر گرفته شده تا عملکرد دستگاه به طرز چشم‌گیری، تقویت یابد. با وجود موتور پرقدرت از نوع AC اما این سشوار از حجم و وزن کمی برخوردار است که به دلیل طراحی ارگونومیک و سطح مطلوب از نظر تجربه لمس، امکان به دست گرفتن آن برای مدت طولانی، فراهم است.

اطلاعاتی از سشوار رمیتگتون Remington AC9096 Professional

مدل سشوار AC9096
شرکت سازندهRemington
توان2400 وات
نوع موتورAC
نوع مصرفحرفه‌ای
فناوری تولید یونبله
وزن840 گرم

 

10) سشوار رمینگتون Remington AC5999 Professional

بهترین سشوار ارزان قیمت

سشوار رمیتگتون Remington AC9096 Professional

اگر موهای ناصاف و به اصطلاح «وِز» دارید، در این صورت، مدل AC5999 از شرکت محبوب «رمینگتون» را به عنوان یکی از بهترین سشوار‌ها، مناسب برای کاهش خمیدگی و وز بودن مو را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این محصول توانایی کاهش میزان پیچ و تاپ مو را به میزان 90 درصد دارد که بسیار بالاتر از دیگر نمونه‌های سشوارهای موجود در بازار است، البته به لطف فناوری انتشار یون، این عملکرد مناسب در کاهش پیچش مو با خشکی و شکنندگی همراه نیست و نتیجه نهایی، موهای صاف و همچنین نرم خواهد بود. فیلتر قابل تعویض این دستگاه کمک می‌کند تا مانع ورود مواد مخرب به درون سشوار شود و در نتیجه، طول عمر محصول، بالا رود.

اطلاعاتی از سشوار رمیتگتون Remington AC5999 Professional

مدل سشوار AC5999
شرکت سازندهRemington
توان2400 وات
نوع موتورAC
نوع مصرفحرفه‌ای
فناوری تولید یونبله
ولتاژ220-240 ولت
از کجا  بخریم: سشوار رمیتگتون Remington AC5999 Professional

 

خرید بهترین سشوار ۲۰۱۹ از چه برند یا در چه نوع کاربری؟ جوانب مختلفی در انتخاب سشوار وجود دارد، برای شما وزن و حجم یک سشوار یا قدرت و توان آن مهم‌تر است؟ ابتدا نوع نیاز روزمره خود را تعیین کنید و سپس اقدام به انتخاب نوع کاربری سشوار از دسته بندی خانگی یا حرفه‌ای کنید. نکته دیگر برند سازنده سشوار است که به طور قطع بر قیمت نهایی آن تاثیر می‌گذارد، برندهای پاناسونیک، رمینگتون و بابیلس از محبوب‌ترین گزینه‌های موجود به حساب می‌آیند که در نوآوری و ارائه سشوارهای بهینه با بهترین بازده و کم‌ترین آسیب به مو، پیش قدم هستند. اگر شما هم تجربه‌ای درباره خرید سشوار دارید،‌ در ادامه این مقاله تجربه و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

4.2/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا