بهترین ابزار سلامتبهترین لوازم خانه و آشپزخانه

بهترین فشارسنج دیجیتالی 2020 کدامند؟

با پیشرفت تکنولوژی و ساخت انواع دستگاه‌های پزشکی می‌توانید از برخی شرایط جسمانی خود به طور دقیق‌تری مطلع شوید. فشار سنج دیجیتالی یکی از تجهیزات پزشکی است که انواع مدل‌های خانگی آن برای عموم در دسترس است و شما به سادگی می‌توانید کارکردن با آن را از روی دفترچه راهنمایی که درون بسته این فشارسنج موجود است یاد بگیرید.

هر کدام از فشارسنج های دیجیتالی دارای قابلیت‌هایی است که با توجه به آن قیمت و کارایی وسیله مشخص می‌شود. کاربر با دانستن این قابلیت‌ها بهتر می‌تواند برای خرید اقدام کند و انتخاب خود را بر اساس نیازهای خود انجام دهد. همچنین مطلب بهترین دستگاه تست قند خون را مشاهده کنید.

کنترل فشار خون می‌تواند کمک زیادی به بیمارانی که دچار مشکل بالا بودن فشار خون هستند بکند. البته کنترل فشار خون برای خیلی از افراد دیگر مانند دیابتی‌ها و حتی افراد سالم هم می‌تواند اهمیت داشته باشد. با خرید یک فشار سنج دیجیتالی می‌توانید به طور منظم اطلاعات مربوط به فشار خون را اندازه‌گیری کنید و آن‌ها در دستگاه ذخیره کنید.

 

1) فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19

فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19

از قابلیت‌های جذاب در این فشارسنج وجود سیستم سخنگو است که می‌تواند فشار خون اندازه‌گیری شده را به ۵ زبان دنیا بیان کند. به علاوه این، وجود یک نمایشگر بزرگ بر روی این دستگاه وجود دارد که می‌تواند ضربان قلب را هم برای فرد نشان دهد. فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19 با داشتن قابلیت نمایش میانگین نتایج می‌تواند اطلاعات مربوط به چند روز را محاسبه کند و بعد از گرفتن یک میانگین آن را به کاربر به عنوان یک نتیجه کلی نمایش دهد. به این شکل یک شاخص را می‌توان برای سلامت فرد در نظر گرفت. لازم به ذکر است که این دستگاه دارای ۶۰ جایگاه برای ذخیره کردن اطلاعات دو فرد را دارد.

در صورتی که چند ثانیه از دستگاه استفاده نکنید به طور خودکار خاموش می‌شود، این قابلیت از هدر رفتن باتری فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19 جلوگیری می‌کند. سیستم هشدار خطای محاسباتی بر روی این فشارسنج فعال است و کاربر می‌تواند اطمینان داشته باشد در صورت وجود اشکال، ایراد توسط دستگاه تصحیح خواهد شد.

از جمله مزایای فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19 می‌توان به قابلیت تشخیص آریتمی است که برای بیماران قلبی بسیار اهمیت دارد اشاره کرد.

جدول فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19

نوع صفحه نمایشLCD
سایر مشخصات صفحه نمایشبزرگ و بسیار خوانا
نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
حافظه ذخیره نتایجبله
توضیحات حافظه داخلیدارای 60 جایگاه حافظه برای 2 کاربر
قابلیت خاموشی خودکاردارد
نوع کاربریخانگی
اندازه مناسب بازو/مچ23 تا 33 سانتی متر
قابلیت اعلان صوتیدارد
سنجش ضربان قلبدارد
قابلیت تشخیص آریتمیدارد
هشدار خطای محاسباتیدارد
تأمین انرژی از راهبرق و باتری
نوع باتریقابل شارژ
نمایشگر تعویض باتریدارد
سایر مشخصات باتری4 عدد باتری قلمی
سایر ویژگی‌هاصدای قابل تنظیم
اقلام همراهکیف نگهداری
4 عدد باتری قلمی

از کجا بخریم: فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BM19

 

 

2) فشار سنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112

فشار سنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112

گلامور یکی از برندهای تولید تجهیزات پزشکی مانند فشارسنج دیجیتالی است که استفاده از آن بسیار راحت بوده و کاربر با تهیه این محصول می‌تواند درفترچه راهنمای آن را هم دریافت کند. البته گفتنی است که درون بسته فشار سنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112یک کیف برای نگهداری دستگاه به همراه یک عدد کاف ساده، یک عدد کاف فنری و همچنین آداپتور موجود است. شما به سادگی می‌توانید با استفاده از ۴ عدد باتری قلمی آداپتور را راه‌اندازی کنید.

فشار سنج دیجیتال گلامور مدل  TMB-1112دارای ویژگی‌های متعددی است که از جمله آن می‌توان به اندازه‌گیری دقیق اشاره کرد. با این قابلیت خیال کاربر از دقت بالای مقادیر اندازه‌گیری شده راحت می‌شود.

به غیر از اندازه‌گیری فشار خون این دستگاه توانایی نمایش ضربان قلب را هم دارد. بر روی نمایشگر دستگاه می‌توانید میزان مصرف شده باتری را مشاهده کنید، البته این فشارسنج دیجیتالی می‌تواند در صورت عدم استفاده به صورت خودکار خاموش شود.

محدوده اندازه‌گیری نبض در فشار سنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112چیری بین ۴۰ تا ۱۹۹ ضربه در دقیقه است، همچنین این میزان برای فشار خون چیزی در حدود ۳۰ تا ۲۵۰ میلی‌متر جیوه است.

جدول فشار سنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112

ابعاد20×25×10 میلی‌متر
وزن1027 گرم
نوع صفحه نمایشدیجیتالی
سایر مشخصات صفحه نمایشنمایشگر ضربان قلب، نبض، میزان مصرف باطری، فشار ماکزیمم، فشار مینیمم
نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
حافظه ذخیره نتایجبله
نمایش میانگین نتایجدارد
قابلیت خاموشی خودکاردارد
نوع کاربریخانگی
سنجش ضربان قلبدارد
هشدار خطای محاسباتیدارد
تأمین انرژی از راهباتری
نمایشگر تعویض باتریدارد

از کجا بخریم: فشار سنج دیجیتال گلامور مدل TMB-1112

 

 

3) فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53

فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53

اندازه‌گیری فشار خون و ذخیره نتایج در اغلب فشارسنج‌ها امکان‌پذیر است اما ممکن است که در یک خانه نیاز باشد اطلاعات مربوط به دو نفر را روی دستگاه ذخیره کرد. فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53 این قابلیت را دارد که با استفاده از حافظه خود نتایج به دست آمده برای دو نفر را در ۶۰ جایگاه ذخیره سازی کند.

بهترین زودپز 2020 کدامند؟
مشاهده کنید!

اما نکته‌ای که ممکن است در نگاه اول نظر شما به آن جلب شود نمایشگر بزرگ دستگاه است که خواندن اطلاعات از روی آن را آسان‌تر می‌کند. همچنین این تجهیز از قابلیت خاموشی خودکار بهره‌مند است، یعنی اگر از آن استفاده نکردید بعد از چند ثانیه خاموش می‌شود.

از قابلیت‌های جذاب و کاربردی فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53  به نمایش گذاشتن یک تصویر کلی از سلامت فرد است، دستگاه با دریافت اطلاعات می‌تواند میانگین بگیرد و پس از محاسبه، نتیجه را روی نمایشگر نشان دهد. با این دستگاه می‌توانید ضربان قلب را هم اندازه‌گیری کنید و اطلاعات داده شده را از طریق یک سیستم سخنگو دریافت کنید. سیستم سخنگوی فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53 به ۴ زبان مختلف اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

جدول فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53

نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
حافظه ذخیره نتایجدارد
توضیحات حافظه داخلی120 جایگاه ذخیره‌سازی (60 حافظه برای دو نفر)
نمایش میانگین نتایجدارد
قابلیت خاموشی خودکاردارد
نوع کاربریخانگی
اندازه مناسب بازو/مچ22 تا 36 سانتی متر سانتی متر
قابلیت اعلان صوتیدارد
سنجش ضربان قلبدارد
قابلیت تشخیص آریتمیندارد
هشدار خطای محاسباتیدارد
تأمین انرژی از راهباتری
نوع باتریغیر قابل شارژ
نمایشگر تعویض باتریدارد
سایر مشخصات باتریفشارسنج سخنگو
اعلان صوتی فشار به چهار زبان
قابلیت تنظیم میزان صدا تا خاموشی کامل
قابلیت اندازه‌گیری میانگین کل فشارها
قابلیت اندازه‌گیری میانگین فشارهای صبح و شب 7 روز اخیر
نمایش محدوده‌ی فشار توسط رنگ‌های روی بدنه
اقلام همراهکیف نگه‌داری ساده
4 عدد باتری قلمی

از کجا بخریم: فشارسنج سخنگو بیورر مدل BM53

راهنمای خرید بهترین فشارسنج دیجیتالی

بهترین مارک فشارسنج امرن (Omron) – بیورر (BEURER)

با توجه به توضیحات عنوان شده اطلاعات کافی و مفیدی به شما برای خرید بهترین فشارسنج دیجیتالی داده شده است. اما برای این‌که بتوانید بهترین خرید را انجام دهید بهتر است که  نیازها و خواسته‌های خود را به خوبی بشناسید.

۱. در ابتدا به خواسته خود از دستگاه توجه کنید: بدانید که از این وسیله می‌خواهید به صورت همراه استفاده کنید یا ثابت؟ آیا اندازگیری ضربان قلب و آریتمی برای شما اهمیت دارد؟ وزن دستگاه برای شما اهمیت دارد؟ نوع مچ بند یا بازوبند برای شما چه تأثیری دارد؟

۲. فشار شما و فشار سنج دیجیتالی: برای خواندن اعداد از روی صفحه نمایش مشکل دارید؟ دوست دارید دستگاه سخنگو باشد؟ سرعت اندازه‌گیری دستگاه چقدر برای شما مهم است؟ هشدار خطا برای شما مهم است؟

  • برخی از فشارسنج‌ها با داشتن قابلیت‌های کمتر مقرون به صرفه‌تر هستند و کاربر با هزینه کمی می‌تواند آن‌ها را خریداری کند.
  • در صورتی که مشکلات قلبی دارید حتما از نوعی استفاده کنید که ضربان قلب را اندازه‌گیری و آریتمی را تشخیص می‌دهد.
  • به کار رفتن تکتولوژی‌های جدید سرعت دستگاه را بالا می‌برد اما قیمت آن هم بالاتر است.
  • دستگاه‌هایی که از طریق مچ‌بند فشار را اندازه‌‌گیری می‌کنند وزن کمتری نسبت به نوع بازوبند آن دارد و برای همراه داشتن مناسب‌تر هستند.
  • در صورتی که برای خواندن اعداد از روی نمایشگر دچار مشکل هستید، می‌توانید از نوع سخنگوی آن استفاده کنید.

 

۴) فشارسنج بیورر مدل BM58

فشارسنج بیورر مدل BM58

شاید اولین مزیتی که در این دستگاه فشارسنج خون بتوان پیدا کرد مربوط به خود فشار خون نباشد، این دستگاه می‌تواند سنجش میزان ضربان قلب در یک دقیقه را برای کاربر انجام دهد و آن را روی صفحه نمایش بزرگی که دارد به نمایش درآورد.

اما مزیت دیگری که در فشارسنج بیورر مدل BM58 می‌توان پیدا کرد قابلیت تشخیص آریتمی است، این دو مزیت برای کنترل وضعیت قلب می‌تواند بسیار مفید باشد. همچنین در صورتی که مشکلی در محاسبه اطلاعات رخ دهد دستگاه قابلیت این را دارد که به کاربر هشدار دهد، به این ترتیب دیگر نگرانی بابت خطا برای استفاده کنندگان باقی نمی‌ماند.

این دستگاه می‌تواند اطلاعات ورودی مربوط به دو نفر را در خود ذخیره کند و در هنگام نیاز آ‌ن‌ها را به نمایش درآورد. از جمله مزیت‌های مهم فشارسنج بیورر مدل BM58 میانگین نتایج است که یک تصویر کلی از سلامت فرد به او می‌دهد و کاربر بر اساس آن می‌تواند اوضاع کلی سلامت خود را متوجه شود. منبع تغذیه دستگاه از ۴ باتری قلمی که غیر قابل شارژ است بهره می‌برد. همچنین دستگاه مجهز به سیستم خاموش شدن خودکار است که بعد از چند ثانیه که از دستگاه استفاده نکنید خاموش می‌شود.

جدول فشارسنج بیورر مدل BM58

ابعاد100 × 150 × 58 میلی‌متر میلی‌متر
وزن364 گرم
نوع صفحه نمایشLCD
سایر مشخصات صفحه نمایشصفحه نمایش با اعداد بزرگ و بسیار خوانا
ابعاد صفحه نمایش: 99 × 81 میلی‌متر
نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
حافظه ذخیره نتایجبله
توضیحات حافظه داخلیدارای 60 جایگاه حافظه برای 2 کاربر
نمایش میانگین نتایجدارد
قابلیت خاموشی خودکاردارد
نوع کاربریخانگی
اندازه مناسب بازو/مچ30 تا 22 سانتی متر
قابلیت اعلان صوتیخیر
سنجش ضربان قلبدارد
قابلیت تشخیص آریتمیدارد
هشدار خطای محاسباتیدارد
تأمین انرژی از راهباتری
نوع باتریغیر قابل شارژ
نمایشگر تعویض باتریدارد
سایر مشخصات باتری4 عدد باتری قلمی
سایر ویژگی هادارای رده بندی WHO
دارای دکمه لمسی
اقلام همراهکیف نگهداری
کابل USB
بهترین گاز صفحه‌ای ایرانی 2020 کدامند؟
مشاهده کنید!

از کجا بخریم: فشارسنج بیورر مدل BM58

 

 

۵) فشارسنج امرن مدل M6 Comfort

فشارسنج امرن مدل M6 Comfort

امرون یکی از شرکت‌های بزرگ در دنیای اندازه‌گیری است که در بین محصولات تولیدی آن می‌توانید تجهیزات پزشکی مانند فشار سنج را هم پیدا کنید. نام بزرگ این شرکت باعث شده اعتماد به کیفیت تجهیزات تولیدی آن زیاد شود.

فشارسنج امرن مدل M6 Comfort با داشتن یک صفحه نمایش بزرگ کار را برای کاربران این دستگاه راحت کرده است. همچنین شما می‌توانید بر روی این نمایشگر علاوه بر فشار خون میزان ضربان قلب را هم ببینید. البته لازم به ذکر است که تاریخ و ساعت را هم بر روی نمایشگر می‌توانید مشاهده کنید.

مزیت بزرگ این دستگاه ذخیره اطلاعات مربوط به دو نفر است که ۲۰۰ جای حافظه برای آن در نظرگرفته شده است. ظرفیت بالای فشارسنج امرن مدل M6 Comfort از مزیت‌های بزرگ آن به شمار می‌رود.

این دستگاه دارای نشان رده‌بندی WHO است که از ویژگی کیفی آن محسوب می‌شود. همچنین کاربر با استفاده از فشارسنج امرن مدل M6 Comfort می‌تواند به محاسبه میانگین نتایج دست پیدا کند.

جدول فشارسنج امرن مدل M6 Comfort

ابعاد124 × 90 × 161 میلی‌متر میلی‌متر
وزن380 گرم
نوع صفحه نمایشLCD
سایر مشخصات صفحه نمایشصفحه نمایش با اعداد بزرگ و بسیار خوانا
نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
حافظه ذخیره نتایجبله
توضیحات حافظه داخلیدارای 200 جایگاه حافظه برای 2 کاربر
نمایش میانگین نتایجدارد
قابلیت خاموشی خودکاردارد
نوع کاربریخانگی
اندازه مناسب بازو/مچ22 تا 42 سانتی متر
قابلیت اعلان صوتیخیر
سنجش ضربان قلبدارد
قابلیت تشخیص آریتمیدارد
هشدار خطای محاسباتیدارد
تأمین انرژی از راهباتری
نوع باتریغیر قابل شارژ
نمایشگر تعویض باتریدارد
سایر مشخصات باتری4 عدد باتری قلمی
سایر ویژگی هاقابلیت اندازه‌گیری نبض از 40 تا 180 ضربان در دقیقه
نشانگر LED فشار خون بالا
محاسبه و نمایش سه فشار خون آخر
محاسبه میانگین فشار خون صبح و شب به صورت هفتگی
اقلام همراهکیف نگهداری
4 عدد باتری قلمی
دفترچه‌ی ثبت فشار خون

از کجا بخریم: فشارسنج امرن مدل M6 Comfort

 

 

۶) فشارسنج دیجیتالی بازویی سخنگو گلامور مدل TMB-986

فشارسنج دیجیتالی بازویی سخنگو گلامور مدل TMB-986

برند گلامور با تنوعی که در بخش فشار سنج‌های دیجیتالی دارد دست کاربر را باز گذاشته است تا از بین انواع مدل‌های آن بسته به نیاز خود یکی را انتخاب کند.

از جمله مزایای فشارسنج دیجیتالی بازویی سخنگو گلامور مدل TMB-986 وجود یک سیستم سخنگو است که برای افراد سالخورده بسیار مناسب است. همچنین کاربران می‌توانند به این دستگاه اعتماد کامل داشته باشند زیرا دارای سیستم هشدار خطا است و در صورتی که مشکلی رخ دهد آن را به اطلاع کاربر می‌رساند.

کاربر می‌تواند اطلاعات مربوط به دونفر را بر روی دستگاه ذخیره کند و در هنگام نیاز آن را فراخوانی و بازبینی کند. لازم به ذکر است که برای ذخیره سازی اطلاعات این دستگاه ۶۰ جایگاه حافظه را در نظر گرفته است. به غیر از نمایش فشار خون در فشارسنج دیجیتالی بازویی سخنگو گلامور مدل TMB-986 می‌توانید نتایج مربوط به ضربان قلب و نامنظم بودن آن را هم ببینید. همچنین در صورتی که چند ثانیه از دستگاه استفاده نکنید، سیستم خودکار خاموش کردن آن فعال می‌شود.

جدول فشارسنج دیجیتالی بازویی سخنگو گلامور مدل TMB-986

ابعاد18.10.4 میلی‌متر
وزن300 گرم
نوع صفحه نمایشLED
سایر مشخصات صفحه نمایشبزرگ
نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
حافظه ذخیره نتایجبله
توضیحات حافظه داخلی120 حافظه برای دو کاربر
قابلیت خاموشی خودکاردارد
نوع کاربریخانگی
قابلیت اعلان صوتیبله
سنجش ضربان قلبدارد
قابلیت تشخیص آریتمیدارد
هشدار خطای محاسباتیدارد
تأمین انرژی از راهبرق و باتری
نوع باتریغیر قابل شارژ
نمایشگر تعویض باتریدارد
اقلام همراهدستگاه
کیف ضد ضربه
بازوبند
آداپتور
دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی

از کجا بخریم: فشارسنج دیجیتالی بازویی سخنگو گلامور مدل TMB-986

 

 

۷) فشارسنج پیک سلوشن مدل easyRAPID

فشارسنج پیک سلوشن مدل easyRAPID

این دستگاه ساخت کشور ایتالیا است و دارای دقت بالا با فشار بسیار کم است که از تکنولوژی RAPID TECH استفاده می‌کند این قابلیت سرعت پاسخ دهی را بسیار بالا برده است. قابلیت اعتماد در این دستگاه بسیار بالا است و نتایج به دست آمده بدون خطا است. در این فشار سنج از سیستم هشدار خطا استفاده می‌‌شود، به این ترتیب با تکان خوردن دست و ایجاد دست لرزش هشدار خطا به کاربر داده می‌شود تا نتایج دچار ایراد نشود. فشارسنج پیک سلوشن مدل  easyRAPID دارای تأییدیه از معتبرترین مراجع دنیا از جمله BSH، AAMI و ESH (مربوط به جامعه فشار خون اروپا می‌شود) است.

جدول فشارسنج پیک سلوشن مدل easyRAPID

وزن200 گرم
نوع صفحه نمایشLCD
سایر مشخصات صفحه نمایشبا اعداد بزرگ و خوانا
نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
حافظه ذخیره نتایجبله
توضیحات حافظه داخلیحافظه 60 عددی
نمایش میانگین نتایجدارد
قابلیت خاموشی خودکاردارد
نوع کاربریخانگی
اندازه مناسب بازو/مچ22-42 cm سانتی متر
قابلیت اعلان صوتیخیر
سنجش ضربان قلبدارد
قابلیت تشخیص آریتمیدارد
هشدار خطای محاسباتیدارد
تأمین انرژی از راهبرق و باتری
نوع باتریغیر قابل شارژ
نمایشگر تعویض باتریدارد
سایر مشخصات باتری4 عدد باتری نیم قلمی
سایر ویژگی هادارای تائیدیه ESH 2010 جامعه فشار خون اروپا
کاملا خودکار
دارای رده‌بندی WHO
اندازه‌گیری سریع تر فشار خون به واسطه تکنولوژی پیشرفته Rapid Tech (اندازه‌گیری فشار خون در زمان باد شدن کاف که منجر به دریافت نتیجه در کوتاهترین زمان، با دقت بالا و اعمال کمترین فشار می‌شود.)
اندازه کاف M-L قابل استفاده برای عموم مردم (لاغر تا چاق)
اقلام همراهکیف
4 عدد باتری نیم قلمی
دفترچه راهنمای فارسی
کتابچه 4 گام تا کنترل فشار خون بالا
راهنمای سریع و آسان
CD آموزش کار با دستگاه
بهترین جعبه ابزار 2020 کدامند؟
مشاهده کنید!

از کجا بخریم: فشارسنج پیک سلوشن مدل easyRAPID

 

 

۸) فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BC08

فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BC08

یکی از فشارسنج‌های محبوب در بازار همین مدل است. دلیل این محبوبیت هم حمل‌ونقل ساده و راحت آن است. برای استفاده از این فشارسنج کافی است آن را روی مچ ببندید و مقادیر اندازه‌گیری شده مانند فشار خون، ضربان قلب، ساعت و تاریخ را روی صفحه نمایش آن مشاهده کنید.

از دیگر ویژگی‌های مهم در این فشارسنج قابلیت نمایش میانگین فشار خون است. منبع انرژی در این دستگاه ۲ عدد باتری قلمی است که پس از اتمام قابلیت شارژ مجدد را ندارد. فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BC08 دارای ۵۰ جایگاه ذخیره سازی برای ۲ کاربر است.

جدول فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BC08

ابعاد80 × 70 × 27 میلی‌متر میلی‌متر
وزن140 گرم
نوع صفحه نمایشLCD
نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
حافظه ذخیره نتایجبله
توضیحات حافظه داخلیدارای 50 جایگاه حافظه برای 2 کاربر
نمایش میانگین نتایجدارد
قابلیت خاموشی خودکاردارد
نوع کاربریخانگی
اندازه مناسب بازو/مچ22 تا 13.5 سانتی متر
قابلیت اعلان صوتیخیر
سنجش ضربان قلبدارد
قابلیت تشخیص آریتمیدارد
هشدار خطای محاسباتیدارد
تأمین انرژی از راهباتری
نوع باتریغیر قابل شارژ
نمایشگر تعویض باتریدارد
سایر مشخصات باتریدارای 2 عدد باتری قلمی
سایر ویژگی هادارای رده بندی WHO
اقلام همراهکیف نگهداری
2 عدد باتری

از کجا بخریم: فشارسنج دیجیتالی بیورر مدل BC08

 

 

۹) فشارسنج امرن مدل M2

فشارسنج امرن مدل M2

یکی از فشارسنج‌های بازویی تولید شده در شرکت امرون همین مدل است. برای اندازه‌گیری فشار توسط این دستگاه از تکنولوژی Intellisense استفاده شده است.

به همین دلیل فشار باد دستگاه تا زمانی که نیاز باشد بالا می‌رود. با این قابلیت سرعت دستگاه به مراتب بالا می‌رود و خطای آن هم کاهش پیدا می‌کند. همچنین با استفاده از فشارسنج امرن مدل M2 می‌توانید ضربان قلب و آریتمی را هم تشخیص دهید. در صورتی که چند ثانیه از دستگاه استفاده نکنید، سیستم خاموش شدن خودکار فعال می‌شود و دستگاه را خاموش می‌کند.

جدول فشارسنج امرن مدل M2

ابعاد104 × 84 × 129 میلی‌متر میلی‌متر
وزن400 گرم
نوع صفحه نمایشLCD
سایر مشخصات صفحه نمایشصفحه نمایش با اعداد بزرگ و خوانا
نمایشگر تاریخ و ساعتندارد
حافظه ذخیره نتایجبله
توضیحات حافظه داخلیقابلیت ذخیره‌ی 30 نتیجه
نمایش میانگین نتایجندارد
قابلیت خاموشی خودکاردارد
نوع کاربریخانگی
اندازه مناسب بازو/مچ22 تا 32 سانتی متر
قابلیت اعلان صوتیخیر
سنجش ضربان قلبدارد
قابلیت تشخیص آریتمیدارد
هشدار خطای محاسباتیدارد
تأمین انرژی از راهبرق و باتری
نوع باتریغیر قابل شارژ
نمایشگر تعویض باتریدارد
سایر مشخصات باتری4 عدد باتری قلمی
سایر ویژگی هامجهز به سیستم Intellisense برای افزایش سرعت و دقت اندازه‌گیری
دارای نشانگر صحیح بستن کاف
اقلام همراهکیف نگه‌داری
4 عدد باتری قلمی
(آداپتور همراه دستگاه ارائه نشده است.)

از کجا بخریم: فشارسنج امرن مدل M2

 

 

۱۰) فشارسنج فرش لایف مدل T4

فشارسنج فرش لایف مدل T4

یکی از مهم‌ترین مزایای این دستگاه ارزش بالای خرید آن است. مشتری بابت هزینه‌ای که پرداخت می‌کند یک دستگاه با قابلیت‌های خوب مانند دقت بالا در اندازه‌گیری را خریداری می‌کند. از دیگر مزایای این تجهیز کارکرد ساده آن است که همه افراد حتی سال‌خوردگان به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. این فشارسنج از نوع مچ بند است و وزن آن هم بسیار پایین است که حمل و نقل آن را بسیار ساده کرده و کاربر آن را می‌تواند همیشه به همراه داشته باشد. منبع تغذیه در فشارسنج فرش لایف مدل  T4دو عدد باتری نیم قلمی است.

جدول فشارسنج فرش لایف مدل T4

وزن100 گرم
نوع صفحه نمایشLCD
نمایشگر تاریخ و ساعتدارد
حافظه ذخیره نتایجبله
نوع کاربریخانگی
اندازه مناسب بازو/مچ12.5 ~ 20.5 سانتی متر
سنجش ضربان قلبدارد
تأمین انرژی از راهباتری
نوع باتریغیر قابل شارژ
نمایشگر تعویض باتریدارد
سایر مشخصات باتری2 عدد باتری نیم قلمی
اقلام همراهباتری
دفترچه راهنما

از کجا بخریم: فشارسنج فرش لایف مدل T4

 

 

 

سخن آخر

با خواندن این مقاله می‌توانید فشارسنج دیجیتالی مورد نیاز خود را به سادگی انتخاب کنید. با توجه به مشخصات گفته شده و راهنمای خرید می‌توانید یک خرید مناسب و مقرون به صرفه را داشته باشید.

 

 

 

 

4/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا