بهترین لوازم آشپزخانهبهترین لوازم خانگی برقیبهترین لوازم خانه و آشپزخانه

بهترین قهوه ساز خانگی 2020 کدامند؟

لذت نوشیدن یک فنجان قهوه داغ باعث شده که  دستگاه‌های قهوه ساز برقی و غیربرقی و اسپرسو‌سازهای خانگی طرفداران زیادی پیدا کند. به دلیل وجود سلیقه‌های متنوع و متفاوت مشتریان، امکانات و خصوصیات قهوه سازها متنوع شده است. انتخاب قهوه ساز با کیفیت به شما حس لذتبخش نوشیدن قهوه را می‌دهد. در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین قهوه سازهای موجود در بازار بپردازیم و ویژگی هر کدام از آن‌ها را بیان ‌کنیم. مطالعه این مقاله می‌تواند شما را در خرید قهوه ساز مورد نیازتان کمک کند. همچنین مطلب بهترین گوشت کوب برقی را مشاهده کنید.

 

 

1) قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447

بهترین قهوه ساز برای مصرف روزانه

قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447

اگر می‌خواهید از دستگاهی استفاده کنید که عملکرد خوبی دارد و قهوه خوش طعمی را برای شما آماده می‌کند، قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447 مناسب شما است.

قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447 یکی از قهوه سازهای برقی است که کیفیت  خیلی خوبی دارد. از این قهوه ساز برای دم کردن قهوه با استفاده از پودر قهوه استفاده می‌شود. جنس قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447 پلاستیک مقاوم است و قوری‌ آن شیشه‌ای است.

قوری این قهوه ساز شفاف است و روی آن درجه‌هایی برای بررسی میزان قهوه موجود در آن قرار گرفته است. ظرفیت آن 1.2 لیتر است و می‌تواند به اندازه 10 تا 15 فنجان قهوه درست کند.

در ساخت این قهوه ساز از قطعه‌ای استوانه‌ای شکل استفاده شده است. این قطعه در زمان درست کردن قهوه، به طور مداوم در داخل مخزن قوری می‌چرخد و از ته نشین شدن آن جلوگیری می‌کند. این ویژگی منحصربه‌فرد باعث می‌شود که طعم قهوه به طور یکنواخت شود و مزه اصلی آن در همه بخش‌‌های قوری یکی شود.

موتور این قهوه ساز 920 وات است. 10 دقیقه زمان لازم است تا قهوه داخل قوری دم بکشد. دکمه خاموش و روشن شدن دستگاه روی بدنه آن قرار گرفته است. فیلتر استفاده شده درآن قابل شستشو است.

برای استفاده از قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447 باید در ابتدا  فیلتر را در جای مخصوص قرار دهید و پودر قهوه را درون فیلتر بریزید، سپس محفظه آب قهوه ساز را پر کنید و دکمه روشن را بزنید. قهوه به آرامی وارد قوری می‌شود.

اطلاعات قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447

قابلیت برنامه پذیریخیر
صفحه نمایشخیر
قهوه آسیاب کنخیر
زمان سنجخیر
صفحه گرم نگهدارنده قهوهخیر
نوع فیلترقابل تعویض
از کجا  بخریم: قهوه ساز فیلیپس مدل HD7447

 

 

 

2) قهوه ساز متئو مدل MCM 60

سریع‌ و به‌صرفه

قهوه ساز متئو مدل MCM 60

این قهوه ساز کوچک است اما کارایی خیلی خوبی دارد. قهوه ساز متئو مدل MCM 60 برای افرادی است که می‌خواهند طعم بی‌نظیر قهوه را بچشند و نمی‌خواهند برای درست شدن آن مدت زمان زیادی صرف کنند.

بدنه این قهوه ساز از جنس پلاستیک است و وزن آن بسیار سبک است. قوری شیشه‌ای آن مقاوم به حرارت است.

مخزن آب آن در بخش پشتی قرار دارد و به طورت دستی پر می‌شود. مخزن آب قهوه ساز متئو مدل MCM 60 مدرج شده تا میزان آبی که در داخل آن می‌ریزید، مشخص شود. مخزن قهوه این دستگاه در جلوی آن و بالای قوری قرار دارد.

بعد از آن که فیلتر را داخل مخزن قرار دادید، قهوه به درون آن ریخته می‌شود و دستگاه روشن‌ می‌شود. بعد از این که آب داخل مخزن جوش آمد به مخزن قهوه می‌رود تا قهوه را آماده کند و نوشیدنی نهایی وارد قوری می‌شود. قهوه آماده شده را  هر زمان که خواستید می‌توانید مصرف کنید. زیرا قهوه ساز متئو مدل  MCM 60 قهوه را همواره گرم نگه می‌دارد.

بهترین ماشین‌ ظرفشویی 2019 کدامند؟
مشاهده کنید!

برای آن که خستگی خود را از بین ببرید، می‌توانید از این دستگاه برای ساخت قهوه مورد نیاز خود استفاده کنید.

اطلاعات قهوه ساز متئو مدل  MCM 60

قابلیت برنامه‌پذیریخیر
صفحه نمایشخیر
قهوه آسیاب‌کنخیر
زمان‌سنجخیر
صفحه گرم نگهدارنده قهوهبله
نوع فیلتردائمی
از کجا  بخریم: قهوه ساز متئو مدل MCM 60

 

 

 

3) قهوه ساز گوسونیک مدل  GCM-858

کوچک‌ترین دستگاه قهوه ساز

قهوه ساز گوسونیک مدل  GCM-858

این دستگاه قهوه ساز دارای  توان 450 وات است و می‌تواند هم زمان دو فنجان قهوه را برای شما پر کند. از ویژگی‌های بارز این دستگاه حجم کم و اندازه کوچک آن است.

قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858برای افرادی مناسب است که به دنبال دستگاه قهوه ساز برای محیط کار خود می‌گردند. بدنه این دستگاه از پلاستیک و فلز ساخته شده است.

ظاهر آن زیبا است و به راحتی تمیز می شود. فیلتر قهوه این محصول از بدنه آن جدا می‌شود و محل قرار گیری آن در داخل نگهدارنده قهوه است.

در بسته بندی این قهوه ساز دو فنجان سرامیکی وجود دارد. این فنجان را می‌توانید روی صفحه دستگاه و زیر دهانه خروجی قهوه ساز قرار دهید تا وقتی قهوه آماده شد درون آن‌ها بریزد.

قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن قهوه مورد نیازتان را تهیه کند. این دستگاه دارای سیستم قطع خودکار است.

این مکانیسم باعث می‌شود دستگاه در زمانی که زیاد داغ شود، به طور خودکار خاموش گردد. این دستگاه قهوه ساز توانایی این را دارد که در هر بار 240 میلی لیتر قهوه تولید کند. جنس آن از پلاستیک مقاوم است و باعث می‌شود که تمیز کردن آن به راحتی انجام شود.

برای روشن و خاموش شدن قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858 دکمه‌ای روی دستگاه تعبیه شده است.

اطلاعات قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858

قابلیت برنامه پذیریخیر
صفحه نمایشخیر
قهوه آسیاب کنخیر
زمان سنجخیر
صفحه گرم نگهدارنده قهوهبله
نوع فیلتردائمی
سیستم قطع خودکاربله
از کجا  بخریم: قهوه ساز گوسونیک مدل  GCM-858

 

 

 

4) قهوه ساز اپکس مدل ACM-420

بهترین قهوه ساز برای ادارات

قهوه ساز اپکس مدل ACM-420

گنجایش این قهوه ساز بالا است و در هر بار می‌تواند معادل 10 فنجان قهوه برای شما سرو کند.

ظرفیت این قهوه ساز به گونه‌‌ای است که می‌توان از آن در ادارات، شرکت‌ها و مغازه‌ها استفاده کرد. مدت زمان دم کردن قهوه توسط قهوه ساز اپکس مدل ACM-420  بسیار کم است و کیفیت قهوه سرو شده خیلی خوب است.

فیلتر این قهوه ساز دقت بالایی دارد و باعث می‌شود که نوشیدنی نهایی یک دست و گوارا شود. این فیلتر قابل شستشو است و تعویض می‌شود.

در بالای مخزن آب این دستگاه نشانه‌گری وجود دارد که میزان آب دستگاه را نشان می‌دهد.

مخزن قهوه در قهوه ساز اپکس مدل ACM-420 در پایین آن قرار گرفته و بدنه آن شیشه‌ای و مقاوم به حرارت است.

دستگیره ارگونومیک دارد و باعث شده سرو قهوه به راحت‌ترین شکل ممکن شود. در زیر مخزن نگهداری از قهوه، صفحه گرم نگهدارنده قرار دارد. این صفحه، قهوه را برای مدت زمان طولانی  گرم نگه می‌دارد.

بهترین زودپز 2020 کدامند؟
مشاهده کنید!

قهوه ساز اپکس مدل  ACM-420 دارای سیستم ضد چکه است و از کثیف شدن دستگاه جلوگیری می‌کند. این دستگاه را می‌توانید در دو رنگ سفید و مشکی خریداری کنید.

اطلاعات قهوه ساز اپکس مدل ACM-420

سیستم ضد چکهبله
صفحه نمایشخیر
صفحه گرم نگهدارنده قهوهبله
نوع فیلتردائمی
از کجا  بخریم: قهوه ساز اپکس مدل ACM-420

 

 

 

5) اسپرسوساز مباشی مدل ECM2009

زیباترین دستگاه قهوه ساز

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2009

اگر به دنبال وسیله‌ای جذاب زیبا و کارآمد می‌گردید که بتواند برای شما قهوه‌های خوش طعم وگوارا درست کند، اسپرسوساز مباشی مدل  ECM2009مناسب شما است. از این دستگاه می‌توان در خانه، محل کار، سوپر مارکت‌ها و کافی‌شاپ‌های کوچک استفاده کرد.

اسپرسوساز مباشی مدل  ECM2009یک دستگاه نیمه صنعتی است که توسط شرکت ژاپنی «مباشی» ساخته شده است. رنگ بندی آن به طوری است که زیبایی خاصی به آشپزخانه یا کافی شاپ شما می‌بخشد. روی این دستگاه پیچ تنظیم بخار وجود دارد . فشار بخار آن 20 بار و ظرفیت آن 1100 وات است.

از ویژگی‌های دیگر اسپرسوساز مباشی مدل  ECM2009مجهز بودن آن به نشانگر درجه حرارت، سیستم قطع خودکار و نازل تولید بخار است. از نازل تولید بخار برای ایجاد کف شیر در نوشیدنی‌هایی نظیر کاپوچینو استفاده می‌شود.

مکانیسم این دستگاه به این صورت است که آب جوش را با فشار خیلی زیاد از بین دانه‌های ریز اسیاب شده قهوه عبور می‌دهد. قهوه سرو شده توسط این دستگاه غلیظ است.

اسپرسوساز مباشی مدل  ECM2009مجهز به صفحه گرم نگهدارنده است و قهوه دم شده را برای مدت زمان خاصی گرم نگه می‌دارد.

در ساخت آن از بویلر و پمپ آب قوی‌ای استفاده شده است. این موضوع روی درجه حرارت قهوه خروجی از دستگاه موثر است.

 

اطلاعات اسپرسوساز مباشی مدل  ECM2009

قابلیت برنامه‌پذیریخیر
صفحه نمایشخیر
قهوه آسیاب کنخیر
زمان سنجخیر
صفحه گرم نگهدارنده قهوهبله
نوع فیلتردائمی
از کجا  بخریم: اسپرسوساز مباشی مدل ECM2009

 

 

 

6) قهوه ساز بوش مدل  TKA8011

قوی‌ترین قهوه ساز

قهوه ساز بوش مدل  TKA8011

این دستگاه توسط شرکت بوش ساخته شده است. شرکت «بوش» در سال 1886 در کشور آلمان آغاز به کار کرد. محصولات بی‌نظیری از جمله ابزار و موتورهای صنعتی، لوازم برقی خانگی و سامانه‌های امنیتی را تولید کرده است.

این محصول بسیار زیبا و ساده طراحی شده است. ابعاد قهوه ساز بوش مدل TKA8011 کوچک است اما کارآیی خوبی دارد.

بدنه آن بسیار مستحکم است و کیفیت قهوه‌ تولیدی آن بسیار خوب است. از مزایای این دستگاه می‌توان به سیستم قطع خودکار، فیلتر دائمی و ظرفیت مخزن آب 1.2 لیتری اشاره کرد. قهوه ساز بوش مدل TKA8011 دارای سیستم ضد چکه است.

وزن آن حدود 2.6 کیلوگرم است. این دستگاه می‌تواند قهوه را به سرعت سرو کند. محفظه این دستگاه جدا می‌شود و این ویژگی کمک می‌کند تا به راحتی بتوانید آن را تمیز کنید.

توان آن 1160 وات است و جزو بهترین قهوه سازهای «بوش» به حساب می‌آید. سیستم گرمایش دوگانه دارد.

مخزن قهوه دستگاه به شکل چرخشی باز و بسته می‌شود. فیلتر قهوه ساز بوش مدل TKA8011 قابل تعویض است. از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه سیستم Volume Automatic است. نحوه عملکرد این سیستم به این صورت است که متناسب با میزان آب داخل مخزن، زمان دم کشیدن قهوه را مشخص می‌کند.

بهترین دریل شارژی 2021 کدامند؟
مشاهده کنید!

وجود این سیستم باعث می‌شود که با وجود کم بودن میزان قهوه درون دستگاه، طعم و مزه قهوه خروجی فوق‌العاده ‌شود.

قهوه ساز بوش مدل TKA8011 بعد از گذشت 40 دقیقه از دم کردن قهوه به طور خودکار خاموش می شود و در  این 40 دقیقه قهوه را گرم نگه می‌دارد. این قهوه ساز دارای سیستم رسوب‌زدایی است.

وقتی می‌خواهید دستگاه را تمیز کنید، دکمه Calc را فشرده تا رسوبات دستگاه خارج شود. این قهوه ساز دارای سیستم ضد چکه است و هنگامی که قوری را از آن جدا می‌کنید از کثیف شدن سطوح جلوگیری‌ می‌کند.

اطلاعات قهوه ساز بوش مدل  TKA8011

قابلیت برنامه پذیریخیر
صفحه نمایشخیر
قهوه آسیاب‌کنخیر
زمان سنجخیر
صفحه گرم نگهدارنده قهوهبله
نوع فیلتردائمی
سیستم ضد چکهبله
سیستم رسوب زداییبله
سیستم Volume Automaticبله
از کجا  بخریم: قهوه ساز بوش مدل  TKA8011

 

 

 

7) قهوه ساز اوریکس مدل CM-5922

سبک‌ترین و کارآمد‌ترین قهوه ساز

قهوه ساز اوریکس مدل CM-5922

قهوه ساز اوریکس مدل CM-5922 دارای توانی معادل 450 وات است. به راحتی می‌توانید از آن استفاده کنید.

وزن و ابعاد آن کوچک است و مناسب مکان‌هایی نظیر خانه،‌ کافی شاپ‌های کوچک و ادارات است. فنجان‌های آن زیر دهانه خروجی قهوه قرار گرفته است و با فشردن دکمه‌ای که روی دستگاه قرار دارد، می‌توانید آن را خاموش و روشن کنید.

قهوه ساز اوریکس مدل CM-5922 چگونه کار می‌کند؟

زمانی که دکمه روشن شدن دستگاه را می‌زنید، آب داخل مخزن به جوش می‌آید و روی قهوه‌ای که درون فیلتر ریخته شده می‌ریزد و سپس نوشیدنی نهایی درون فنجان ریخته می‌شود. این دستگاه دارای فیلتر دائمی قابل شستشو است و به راحتی می‌توانید آن را جدا کنید. دارای دو فنجان سرامیکی است.

اطلاعات قهوه ساز اوریکس مدل CM-5922

قابلیت برنامه پذیریخیر
صفحه نمایشخیر
قهوه آسیاب کنخیر
زمان سنجخیر
صفحه گرم نگهدارنده قهوهخیر
نوع فیلترقابل تعویض
از کجا  بخریم: قهوه ساز اوریکس مدل CM-5922

 

 

 

راهنمای خرید بهترین قهوه ساز

قبل از خرید دستگاه قهوه ساز لازم است که به سوالات زیر پاسخ دهید تا بهترین مدل را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

  • برای چه مکانی می‌خواهید خریداری کنید؟ می‌خواهید از آن در منزل استفاده کنید یا در کافی شاپ؟
  • در روز چه مقدار قهوه سرو می‌کنید؟
  • آیا طرح و رنگ خاصی مد نظرتان است یا ظاهر قهوه ساز برای شما اهمیتی ندارد؟
  • می‌خواهید قهوه‌تان در قوری دم بکشد یا بعد از آماده شدن درون فنجان ریخته شود؟
  • از دستگاه قهوه ساز خود چه انتظاری دارید؟ آیا سیستم ضد چکه، رسوب‌گیری یا Volume Automatic برایتان اهمیت دارد ؟

با جواب دادن به سوالات بالا نیاز خود را بهتر متوجه می‌شوید. با در نظر گرفتن نیاز و علاقه‌ خود و متناسب با بودجه‌ای که می‌خواهید برای خرید دستگاه قهوه ساز خرج کنید، می‌توانید یکی از محصولات موجود در سایت را خریداری کنید. با خرید اینترنتی، دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه برای رفتن به بازار ندارید و کافی است روی چند دکمه کلیک کنید و کمی صبر کنید تا قهوه ساز مورد دلخواهتان به دست شما برسد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا