بهترین لوازم تحریر و کتاب

بهترین میز تحریر 2020 کدامند؟

اگر در محل کار و یا در منزل خود اتاق کار دارید یا اگر محصل یا دانشجو هستید،  بدون شک به میز تحریر نیاز پیدا خواهید کرد. زیرا این میز‌ها علاوه بر استفاده مکرر برای انجام کار یا تکالیف می‌تواند به عنوان یک محل مناسب برای نگهداری وسایل مختلف مورد استفاده باشد. همچنین مطلب بهترین مدادتراش رومیزی را مشاهده کنید.

میزها از آن دسته وسایلی در منزل هستند که ممکن است چندین سال پیاپی عوض نشوند. حتی برخی از مردم از میز تحریر به عنوان میز کامپیوتر استفاده می‌کنند. شناخت انواع میز تحریر و ویژگی‌های آن، به شما  این اجازه را می‌دهد که بتوانید بهترین میز را از نظر کیفیت و دوام آن انتخاب کنید و چندین سال مورد استفاده قرار دهید. زیرا انتخاب یک میز مناسب می‌تواند برای چندیدن سال شما را از دغدغه محل مطالعه و کار رها کند.

 

 

1) میز تحریر تاشو پارس مدل 80

میز تحریر ‌متحرک

میز تحریر تاشو پارس مدل 80

همان طور که از نامش پیداست، می‌توانید این میز را هر کجا که دلتان بخواهد ببرید. میز تحریر پارس مدل 80  در سه رنگ صورتی، سفید و قهوه‌ای در بازار موجود است. از روکش سفید این میز می‌توانید به عنوان تخته وایت بورد هم استفاده کنید.

میز تحریر تاشو پارس کوچک دارای دسته‌ای مشکی رنگ است که مقاومت زیادی داشته و می‌توان با آن میز را جا بجا کرد. این میز طوری طراحی شده که از آن بتوان هم برای طراحی، انجام تکالیف و لپ‌تاپ استفاده کرد.

میز تاشو دارای سطح شیب‌داری بوده که باعث راحتی در استفاده از وایت بورد آن می شود.  با استفاده از پایه‌های فلزی که زیر آن قرار دارد می‌‌توان این میز را در 3 حالت مختلف قرار داد. همچنین می‌توانید پایه‌های میز را به طور کامل جمع کنید که فضای بسیار کمی را اشغال کند.

به همین دلیل است که این میز متناسب با خوابگاه‌های دانشجویی و اتاق‌های کوچک  طراحی شده است.

میز تحریر متحرک با توجه به ابعاد خود بسیار مقاوم بوده و می‌تواند تا 75 کیلوگرم وزن را تحمل کند. میز متحرک وتاشوی پارس مدل80 ساخت کشور ایران بوده و به گونه‌ای ساخته شده که حتی بتوان آن را به عنوان هدیه به دیگران داد.

این میز طولی برابر با 80 ، عرض  60 و ارتفاع پایه‌های آن 20 سانتی متر است از جنس MDF  بوده و همراه آن یک عدد تخته پاکن و ماژیک قرار داده شده است.

جدول مشخصات میز تحریر تاشو پارس مدل80

برندپارس
طول80
عرض60
ارتفاع20
جنسMDF
وسایل همراهماژیک و تخته پاکن

از کجا بخریم: میز تحریر تاشو پارس مدل 80

 

 

2) میز تحریر و لپ تاپ سه کاره مدل اول TO-256

میز تحریر کامل

میز تحریر و لپ تاپ سه کاره مدل اول TO-256

شاید انتخاب این نام برای این میز بسیار درست باشد. زیرا این میز سه کاره، یک پکیج کامل از میز تحریر،  فایل‌ها و صندلی است . میز تحریر و لپ‌تاپ سه کاره  یک صندلی همراه با خود دارد که فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند، چرا که  صندلی آن به طور کامل درون میز قرار می‌گیرد  و حالت تاشوی بسیار خوبی به مجموعه می‌دهد. میز تحریر کامل می‌تواند هم دارای فایل و هم کشو باشد. که وسایل بسیار زیادی در درون خود قرار می‌دهد.

این میز بسیار محکم و از جنس MDF  بوده و روی صندلی آن یک بالشتک نرم قرار دارد که به راحتی هرچه بیشتر خریداران کمک می‌کند.

میز تحریر و لپ‌تاپ سه کاره مدل اول هم در ادارات و هم در منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین با توجه به ویژگی‌های گفته شده این میز برای  خانواده‌ها از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است.

این میز دارای طول 110 و عرض 50 سانتی متر است. ارتفاع پایه‌های آن 100 و دارای روکش ملامینه است.

جدول مشخصات میز تحریر و لپ‌تاپ سه کاره مدل اول TO256

طول110
عرض50
ارتفاع100
جنسMDF
روکش سطحیملامینه

از کجا بخریم: میز تحریر و لپ تاپ سه کاره مدل اول TO-256

 

 

3) میز تحریر و لپ تاپ تاشو سایز بزرگ  مدل G0025

میز تحریر همه فن حریف

میز تحریر و لپ تاپ تاشو سایز بزرگ  مدل G0025

علت استفاده از این نام برای این میز مطالعه کاربرد‌های این میز تحریر است. از این میز تحریر برای مطالعه و نگارش، استفاده از لپ تاپ، نماز خواندن به صورت نشسته  و حتی غذا خوردن می‌توانید استفاده کنید.

بهترین ماژیک علامت گذار (هایلایت) 2020 کدامند؟
مشاهده کنید!

قابلیت تغییر اندازه‌ی پایه‌های میز تحریر و لپ‌تاپ تاشو سایز بزرگ  باعث شده بتوان در موارد فراوانی مورد استفاده خانواده‌ها قرار بگیرد.  همچنین تغییر شیب سطح میز این امکان را برای خریداران فراهم می‌کند که هر نوع بهره‌ای از این میز تحریر ببرند.

می‌توانید روی زمین بنشینید و پاهای خودرا آزاد کنید که احساس راحتی زیادی ایجاد می‌کند. همچنین با  جمع شدن پایه‌های میز این امکان فراهم می‌شود که کمترین جای ممکن برای نگهداری از آن اختصاص داده شود. مثلا می‌توانید آن را زیر تخت و مبل  بگذارید.

میز تحریر همه فن حریف دارای طولی برابر با 70 و عرض 50 سانتی متر وارتفاع پایه‌های آن تا 35 سانتی متر می‌رسد. جنس این میز زیبا و پر کاربرد از MDF بوده و بدون روکش است.

جدول مشخصات میز تحریر و لپ‌تاپ تاشو سایز بزرگ مدل G0025

طول70
عرض50
ارتفاع35
جنسMDF
روکش سطحیندارد
پایهدارد

از کجا بخریم: میز تحریر و لپ تاپ تاشو سایز بزرگ  مدل G0025

 

 

4) میز تحریر بلج مدل M108

میز تحریر مدرن

میز تحریر بلج مدل M108

با نگاهی گذرا به این میز تحریر زیبا متوجه طراحی خلاقانه، امروزی و منحصر به فرد این میز زیبا می‌شوید. طراحان  برای ساخت این میز مدرن از تکنیک هنر و طراحی بهره برده‌اند.

میز بلج از دوبخش اصلی و با ساختار مجزا تشکیل شده است که این دو بخش شامل میز تحریر وکتابخانه متصل به آن بوده و این دو می‌توانند به صورت خطی یا با زاویه‌ 90 درجه در کنار هم قرار بگیرند.

این میز تحریر علاوه بر قسمت میز خود دارای 2 کشو، 3 قفسه برای کتاب و 2  محفظه همراه  درب است که گنجایش بسیار زیادی برای وسایل خریداران را دارد.

میز تحریر بلج مدلM108  در تمامی قسمت‌های خود از MDF ساخته شده که دارای مقاومت بسیاری خوبی در برابر وزن زیاد را دارا  است.

همچنین از روکش ضد خش در این میز استفاده شده که علاوه بر مقاومت چشمگیری که در برابر رطوبت و ضربه به این میز بخشیده، زیبایی آن را دو چندان کرده است.

با داشتن این میز تحریر مدرن دیگر نگران شکستگی یا در‌فتگی سطح و پایه‌های آن نباشید، چراکه استفاده از تکنولوژی فیبردار شیاردار باعث ضد ضربه شدن این میز‌ها شده است. از این میز زیبا هم در خانه و هم در ادارات می‌توان بهره برد.

میز تحریر مدرن در کل دارای 150 سانتی متر ارتفاع و 145 سانتی متر عرض بوده و همچنین پس از خرید آن می‌توانید تا دوسال  از ضمانت آن  بهره‌مند شوید.

جدول مشخصات میز تحریر بلج مدل M108

ارتفاع150
عرض145
جنسMDF
کشودارد
گارانتی2سال

 

 

5) میز تحریر مدل 50004

میز تحریری ساده و شیک

میز تحریر مدل 50004

در طراحی این میز تحریر پیچیدگی‌های فراوانی را مشاهده نخواهید کرد. این میز زیبا و شیک  بسیار ساده در عین حال کاربردی است و از 7 قفسه برای کتاب و وسایل مختلف ساخته شده، همچنین در ساخت این میز از نئوپان ملامینه بهره برده شده که دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر شکستگی و ضربه است.

طراحی زاویه‌دار پایه‌های میز تحریر مدل 50004  جلوه‌ خاصی به این میز داده‌ و زیبایی آن را دوچندان کرده‌ است.

این میز ساده و شیک در سه رنگ سفید، قهوه‌ای و قهوه‌ای روشن قابل سفارش بوده ، همچنین دارای طول 100 ، عرض 50 سانتی متر و ارتفاع این میز زیبا به 105 سانتی متر می‌رسد که باتوجه به ارتفاع نسبتا بلند آن متناسب با سایز بدن بزرگسالان بوده و کودکان قادر به استفاده از آن نیستند.

جدول مشخصات میز تحریر مدل 50004

طول100 سانتی متر
عرض50سانتی متر
ارتفاع105 سانتی متر
جنسنئوپان ملامینه
رنگ بندیدارد

از کجا بخریم: میز تحریر مدل 50004

 

 

6) میز تحریر اسپانا مدل ساویز S207

میز تحریری برای افراد خوش سلیقه

میز تحریر اسپانا مدل ساویز S207

اگر می‌خواهید چیدمان منزلتان خاص و مدرن در عین حال گرم و صمیمی باشد، از این میز تحریر استفاده کنید.

طراحی زیبای این میز تحریر باعث شده که افراد خوش سلیقه از آن به عنوان وسیله‌ای برای چیدمان منزل هم  بتوانند استفاده کنند.

با این حال می‌توان در ادارات هم از آن بهره برد. طراحی این میز همواره پلی میان طراحی مدرن و امروزی و طراحی‌های بدون زمان قرار داشته است و می‌توان به عنوان یک واسطه به آن نگاه کرد. همچنین خانم‌ها می‌توانند از این میز زیبا به عنوان میز آرایش هم استفاده کنند.

بهترین بازی فکری کودکان 2020 کدامند؟
مشاهده کنید!

پایه‌‌های میز تحریر اسپانا مدل ساویزS207  از چوب راش ساخته شده که دارای استحکام باور نکردنی و مقاوم به ضربه و فشار در طول زمان‌های طولانی است.

همچنین استفاده از ریل ساچمه‌ای سه تکه در ساخت آن باعث شده این میز بسیار مقام‌تر از حد معمول  بشود.

همینطور از دو پوشش محافظ برای پایه‌های آن بهره برده شده که مقاومت در برابر رطوبت و ساییدگی را افزایش می‌دهد. طول این میز زیبا 120 ،عرض آن 60 و ارتفاع آن 75 سانتی متر بوده و با خرید این میز می‌توانید از یک سال ضمانت پس از فروش برخوردار شوید.

جدول مشخصات میز تحریراسپانا مدل ساویزS207

برنداسپانا
طول120 سانتی متر
عرض60سانتی متر
ارتفاع75 سانتی متر
کشو3 عدد
گارانتییک سال
جنسMDF و چوب راش

 

 

7) میز و صندلی تحریر تاشو و تنظیم‌شو سپهر یاس قهوه‌ای

میز و صندلی تحریر قابل حمل

میز و صندلی تحریر تاشو و تنظیم‌شو سپهر یاس قهوه‌ای

نام این  میز و صندلی گویای نوع ساخت آن است . هر دوی آن‌ها  قابل باز و بسته کردن، تنظیم شونده و قابل حمل شدن هستند.

این میز و صندلی برای آپارتمان‌های کوچک بسیار مناسب بوده چراکه  به راحتی باز و بسته می‌شوند. جنس این میز از ملامینه‌ی ضد خش بوده که در برابر خش و ساییدگی مقاوم است.

از این میز و صندلی تاشو برای مصارف مختلفی از جمله مطالعه ، نگارش، خیاطی و… استفاده می‌شود. حتی می‌توانید روی آن غذا بخورید. پایه‌های این میز و صندلی از پروفیل است که بسیار سبک در عین حال فوق العاده مقاوم است.

میز و صندلی قابل حمل به وسیله ی یک دستگیره‌ی مشکی و بسیار مقاوم قابل حمل شده و در لبه‌های آن از پی وی سی استفاده شده که زیبایی خاصی به این میز بخشیده و مقاومت آن را در برابر رطوبت را دو چندان کرده‌ است.

تنوع رنگ این میز و صندلی بسیار زیاد بوده و در 6 رنگ قهوه‌ای، آبی،  قرمز، سفید، صورتی و نارنجی قابل خرید است. طول میز تحریر آن 50 و عرض آن 70 سانتی متر است و ارتفاع آن به 90 سانتی متر می‌رسد.

جدول مشخصات میز و صندلی تحریر تاشو و تنظیم‌شو سپهر یاس قهوه ای

طول50
عرض70
ارتفاع90
پایهدارد
قابلیت تنظیم شدندارد

از کجا بخریم: میز و صندلی تحریر تاشو و تنظیم‌شو سپهر یاس قهوه‌ای

 

 

8) میز تحریر بانه جوانه جلیس

بهترین میز تحریر نوجوان

میز تحریر بانه جوانه جلیس

این میز تحریر در قطعات جدا از هم و به صورت بسته‌بندی شده به فروش می‌رسد، پس از خرید باید اجزای  آن را به هم  چسباند که مناسب برای آپارتمان‌ها و ادارات است.

این نوع از میز که توسط برند جوانه جلیس روانه بازار شده از جنس نئو پان و فلز است.  پس می‌تواند به شما تضمین بدهد که به راحتی نمی‌شکند و مقاومت قابل قبولی از خود به نمایش می‌گذارد.

طراحی کلاسیک این نوع میز باعث شده در منازل بسیار مورد استفاده قرار بگیرد و به عنوان عضوی در طراحی دکوراسیون منزل نقش داشته باشد. این میز چنان بزرگ نیست که فضای زیادی از خانه را مسدود کند.

پس به راحتی  می‌توانید از این میز زیبا در خانه یا اداره استفاده کنید  و از آن به عنوان میز تحریر یا کامپیوتر استفاده کنید. همچنین با خرید این میز می‌توانید از 2 سال ضمانت پس از فروش آن بهره‌مند شوید.

رنگ‌بندی این میز ترکیبی بوده و به صورت سفید ومشکی، سفید و افرا، سفید و سبز  و سفیدوقرمز است. همچنین طول آن 105 عرض آن 50 و ارتفاع آن به 75 سانتی‌متر می‌رسد. همچنین این میز بسیار سبک بوده و وزن آن 40.5 کیوگرم است.

جدول مشخصات میز تحریر بانه جوانه جلیس

طول105
عرض50
ارتفاع 75
وزن40.5
برندجوانه جلیس
جنسنئوپان و فلز
گارانتی2سال

 

 

9) میز تحریر مدل M191

میز تحریر دو کاره

میز تحریر مدل M191

این میز تحریر به طور همزمان می‌تواند دو نیاز خریداران را برآورده کند. چراکه اگر این میز را بخرید هم کتابخانه دار شدید هم یک میز راحت خریده‌‌اید که دیگر نگران طرز نشستن خود در پشت آن نخواهید بود.

میز تحریر مدل M191  بخاطر استفاده از MDF  در ساخت بدنه آن  و پی وی سی در لبه‌های میز دارای مقاومت چشمگیری بوده و حتی به شما این تضمین را می‌دهد که برای سالیان طولانی به فکر یک میز تحریر جدید نباشید.

بهترین مدادتراش رومیزی 2020 کدامند؟
مشاهده کنید!

این میز دو کاره از سری میزهای دو منظوره شرکت دکورا بوده که در طراحی آن ظرافت و زیبایی به طرز آشکاری رعایت شده است.

در روی صفحه   MDFمیز یک پوشش ضد خش بکار برده شده که به همین دلیل به راحتی نمی‌توان روی آن خش انداخت . در زیر میز کشوهایی با اندازه 10 سانتی متر قرار داده دارد که با داشتن دستگیره استیل زیبایی زیادی این میز ظریف بخشیده است.

این میز دارای طول 120 سانتی متر و عرض60  و در 4 رنگ سفید، کرم، قهوه‌ای و عسلی  قابل سفارش و فروش است.

جدول مشخصات میز تحریر مدل M191

جنسMDF
طول120
عرض60
رنگ بندیدارد

از کجا بخریم: میز تحریر مدل M191

 

 

10) میز تحریر ناصر پلاستیک کد 3502

میز تحریری برای کودکان

میز تحریر ناصر پلاستیک کد 3502

آخرین میز تحریری که قصد معرفی آن را داریم میز تحریر مخصوص خردسالان است. اگر در خانه فرزند زیر 12سال دارید حتما متوجه شده‌اید که آن‌ها نمی‌توانند از میز‌های بزرگسالان استفاده کنند.

میز تحریر ناصر پلاستیک این امکان را فراهم آورده، که بدون این که به ستون فقرات فرزند دلبندتان آسیبی وارد شود، بتوانند پشت آن بنشینند و به راحتی بازی کنند یا تکالیفشان را انجام دهند.

جنس این میز همانطور که از نامش پیداست از پلاستیک و پایه‌های آن قابلیت  تاشوندگی دارند. پس دیگر نگران مکانی برای نگهداری از آن نباشید این میز به راحتی در کوچکترین فضا ممکن قرار می‌گیرد. همچنین پایه‌های این میز هم مانند سطح آن از پلاستیک ساخته شده است.

این میز دارای طول 65 ، عرض 48 و ارتفاع پایه 50 سانتی متر بوده،  همچنین طرح چاپ شده بر روی صفحه باعث می‌شود که  کودکان خوشحال‌تر شوند. پس اگر در خانه کودک خردسال دارید می‌توانید با این میز آن‌ها را شگفت‌زده کنید.

جدول مشخصات میز تحریر ناصر پلاستیک کد 3502

طول65
عرض48
ارتفاع50
جنسپلاستیک
ویژگیقابلیت جمع شدن
جا پاییندارد

از کجا بخریم: میز تحریر ناصر پلاستیک کد 3502

 

 

راهنمای انتخاب میز مناسب

برای انتخاب میز مناسب همواره باید به نکاتی توجه کنید چرا که یک انتخاب اشتباه باعث وارد شدن صدمات جدی در زمینه سلامت و اقتصاد خانواده می شود.

  • نوع میز: اولین موردی که در انتخاب میز باید به آن توجه شود، نوع میز براساس اندازه و محدوده مورد استفاده است. انتخاب میز تحریر باید با سن فردی که می‌خواهد از آن استفاده کند و همچنین متراژ اتاقی که قرار است میز تحریر در آن قرار داده شود، متناسب باشد.
  • جنس میز و پایه‌های آن: دومین موردی که به آن اشاره می‌کنیم جنس سطح میز و پایه‌هایی است که برای آن قرار داده شده است . امروزه برای ساخت میز‌های تحریر علاوه بر چوب از فلز،  MDF ، شیشه و پلاستیک استفاده می‌شود.. در انتخاب نوع میز برای هر گروه سنی مهمترین موردی که باید مورد توجه خریداران باشد جنس آن است. زیرا جنس میز در بیشتر موارد تضمین کننده دوام آن هم است.
  • در اکثر موارد جنس پایه‌های میز با سطح آن یکی است اما در بعضی از میز‌ها جنس پایه‌ها  و سطح یکسان نیستند. اغلب اوقاب این متفاوت بودن باعث زیبایی ظاهری میز می‌شود. اما در انتخاب میز همیشه توجه به پایه‌های آن و هم‌ تراز بودن با سطح زمین می‌تواند به انتخاب مناسب میز کمک کند.
  • ابعاد استاندارد میز تحریر: تمام میز‌های تحریر دارای اندازه‌ی متناسب هستند. ابعاد استاندارد این میز‌ها به این گونه است، که طول سطح میز 70 تا 150 سانتی متر، عرض آن 60 تا 75 سانتی متر و ارتفاع پایه‌های آن برابر 73 تا 77 سانتی متر باشد. همچنین ضخامت سطح میز می‌تواند از 16 تا 32 میلی متر متغیر باشد. رعایت نکردن این فاصله‌های استاندارد می‌تواند موجب آسیب به ستون فقرات، کتف و شانه و مواردی مشابه شود. پس در انتخاب میز مناسب باید سعی شود که به ابعاد و راحتی کار کردن با آن باید دقت شود.

در پایان اگر شما هم تجربه خرید یا استفاده از میز تحریرهای مختلف را دارید، برای‌مان بنویسید. اگر سوالی درباره هر یک از این میزها دارید در قسمت نظرات مطرح کنید تا به سوالتان پاسخ دهیم.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا