بهترین لوازم خانگی برقیبهترین لوازم خانه و آشپزخانه

بهترین کولر گازی اسپلیت 2019 کدامند؟

کولرهای گازی موجود در بازار در چند مدل دیده می‎شوند که یکی از آنها اسپلیت است. کولرهای گازی اسپیلت یا دو تکه جدیدترین نسل سیستمهای تهویه مطبوع محسوب می‎شوند. مشخصه بارز آنها ساختار دو تکه است. این کولرها یک یا بیشتر از دو قسمت دارند و به هنگام نصب یک یا چند قسمت در درون ساختمان و یک قسمت بیرون از ساختمان قرار میگیرد. کولرهای گازی اسپلیت در دو مدل هستند، یک مدل تنها هوا را سرد میکند مدل دیگر سرمایشی و گرمایشی است و از آن میتوان در هر موقع از سال استفاده کرد.

1) کولرگازی اسپلیت اجنرال OGENERAL ASGS30LFCA 

بهترین کولر گازی اسپلیت اجنرال

کولرگازی اسپلیت اجنرال OGENERAL ASGS30LFCA 

شرکت اجنرال کولر گازی اسپلیت جدید خود تحت مدل ASGS30LFCA را مجهز به کمپرسور اینورتر و گاز مبرد R410A وارد بازار کرده است و اگر خیلی به مصرف انرژی اهمیت میدهید باید بگوییم این کولر عالی برچسب انرژی A دارد. در این مدل قطر لوله‌های مسی باریک‎تر شده است تا از حجم مبدل تا 30 درصد کم شود، در نتیجه نه تنها دمای یکنواخت‎تری به وجود می‎آید بلکه مبدل عملکرد بهتری خواهد داشت.

کولر گازی اسپلیت OGENERAL ASGS30LFCA اوجنرال با بهره‌مندی از ویژگی عملکرد قوی میتواند سریعا محیط را گرم یا سرد کند. تصور کنید زیر باد این کولر که موتور آن ساخت شرکت کاوازاکی ژاپن است (اما قطعات در تایوان اسمبل شده‎اند) دراز کشیده‎اید و در حال تماشای یک بازی فوتبال پر هیجان هستید و اگر میخواهید از حداکثر قدرت این مدل استفاده کنید باید بگوییم این کولر با ظرفیت‌های سرمایشی و گرمایشی 12 هزار، 18 هزار، 24 هزار و 30 هزار بی‎تی‎یو بر ساعت وارد بازار شده است.

از ویژگی‎های ممتاز دیگر این کولر وزن پایین 61 کیلوگرمی دستگاه و 14 کیلوگرمی پنل داخلی است. علاوه بر این به هنگام کار اصلا متوجه صدای دستگاه نمی‎شوید و نوع کمپرسور آن روتاری است. اگر به تمیزی هوا خیلی اهمیت می‎دهید باید بگوییم این کولر مجهز به یک فیلتر یون بوزدایی است که با کمک عمل اکسیداسیون و کاهش اثر یون‎های تولیدی به وسیله سرامیک دارای ذرات بسیار کوچک، و از راه تجزیه بوهای جذب شده، باعث بوزدایی از محیط می‎شود. در کنار آن از یک فیلتر عصاره سیب استفاده شده است تا به کمک عنصر اسید فنیک گرفته شده از سیب ذرات کوچک گرد و غبار به همراه ریز جانوران مضر به وسیله الکتریسیته ساکن جذب شود و از رشد بیشتر آن‎ها جلوگیری شود.

اطلاعاتی از کولرگازی اسپلیت اجنرال OGENERAL ASGS30LFCA

مدل کولرگازی اسپلیتASGS30LFCA
شرکت سازندهOGENERAL
روشن شدن خودکار در صورت قطعی برقبله
تایمر خوابدارد
کنترل از راه دوردارد
امکان شستشو پنلبله
مجهز به نمایشگر ال‎ای‎دیبله
تنظیم خودکار جریان هوادارد2) کولر گازی اسپلیت هایسنس HISENSE HIH-30VQ

بهترین کولرگازی اسپلیت هایسنس

کولر گازی اسپلیت هایسنس HISENSE HIH-30VQ

شرکت چینی هایسنس یکی از بهترین کولرهای گازی اسپلیت اینورتر را تحت مدل HIH-30VQ برای کاربران خود عرضه کرده است. این کولر مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی است و از یک کمپرسور روتاری استفاده می‎کند و اگر در مناطق آب و هوایی معتدل زندگی می‎کنید نهایت لذت را از باد خنک این کولر خواهید برد یا می‎توانید در شب‎های زمستان در فضای گرم خانه استراحت کنید. شرکت هایسنس ادعا کرده است استفاده از فناوری اینورتر در این محصول باعث شده است تا 40 درصد در مصرف برق و انرژی صرفه‎جویی شود. پس نگران قبض برق نباشید!

اطلاعاتی از کولرگازی اسپلیت هایسنس HISENSE HIH-30VQ

مدل کولرگازی اسپلیتHIH-30VQ
شرکت سازندهHISENSE
روشن شدن خودکار در صورت قطعی برقبله
برچسب انرژی+A
کنترل از راه دوردارد
مجهز به پنل باز و بسته شونده با امکان شستشو.بله
استفاده از گاز مبرد R410aبله
قابلیت کار در دمای10 درجه سانتی گراد

3) کولر گازی اسپلیت گری GREE Q2 MATIC-H30H1

بهترین کولرگازی اسپلیت گری

کولر گازی اسپلیت گری GREE Q2 MATIC-H30H1

برند چینی گری کولر گازی اسپلیت Q2 matic H30H1 خود را مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی وارد بازار کرده است. این مدل هنگام کار صدای پایینی دارد و از ویژگی‎های آن می‎توان به قدرت پرتاب باد عالی و طراحی بی‎همتا اشاره کرد.

برخورداری از برچسب انرژی رده B باعث می‎شود خیال کاربر از نظر مصرف انرژی راحت شود و Q2 matic H30H1 از کمپرسور قدرتمند روتاری از نوع T1 استفاده می‎کند.
کاربر با توجه به مجهز بودن کولر به نمایشگر ال‎ای‎دی و کنترل از راه دور به راحتی از این محصول استفاده می‎کند و علاوه بر این ویژگی فیلتراسیون کامل ذرات هوا توسط فیلترهای سلامت باعث می‎شود تمامی ذرات ریز گرد و غبار و انواع مختلف آلاینده‎های هوا جذب شوند.

اطلاعاتی از کولرگازی اسپلیت گری GREE Q2 MATIC-H30H1

مدل کولرگازی اسپلیتQ2 MATIC-H30H1
شرکت سازندهGREE
روشن شدن خودکار در صورت قطعی برقبله
یخ‎زدایی هوشمندانهبله
تایمر شبانه‎روزیدارد
پنل نمایش ساعتبله
جلوگیری از پرتاب باد سرد در وضعیت ایجاد گرمابله
عیب‎یابی خودکاردارد
بهترین اتو مو 2021 کدامند؟
مشاهده کنید!

4) کولرگازی اسپلیت ال جی LG TB307SK1 30000

بهترین کولرگازی اسپلیت ال جی

کولرگازی اسپلیت ال جی LG TB307SK1 30000

شرکت دوست‎داشتنی ال‎جی که سابقه طولانی در ساخت کولرهای گازی دارد یکی دیگر از تولیدات عالی خود به اسم LG TB307SK1 30000 را روانه بازار کرده است که با توجه به استفاده از امکانات روز انتخاب خوبی برای تهویه هوای منزل و محیط کار به شمار می‎رود. این کولر مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی است تا کاربر در هر زمان از سال بتواند از آن استفاده کند.

مانند تمامی دیگر کولر گازی‎های اسپلیت TB307SK1 دو بخش درونی و بیرونی دارد که بخش بیرونی آن خارج از فضای خانه و در محیط آزاد نصب می‎شود و عملکرد آن خنک‎سازی گاز است. بدنه این کولر برخلاف خیلی از رقبای خود فلزی است و نصب آن باید روی پایه‎های مخصوص انجام شود. از ویژگی‎ قابل توجه آن می‎توان به طراحی زیبای پنل داخلی اشاره کرد و نقش آن پرتاب باد خنک در محیط است. این دستگاه قدرتمند ظرفیتی برابر با 30 هزار بی‎تی‎یو در ساعت دارد و پرتاب باد آن به 20 متر می‎رسد. کاربر هنگام کار این واحد صدا بسیار آهسته‎ای از آن می‎شنود به نحوی که در بیشترین حالت صدای پنل داخلی تنها 51 دسی‎بل است. دیگر نیازی نیست نگران هزینه‎های مصرف برق باشید چون کمپرسور اینورتر دوگانه این کولر باعث می‎شود مصرف برق به حداقل برسد و عملکرد بهینه‎ای داشته باشد.

اطلاعاتی از کولرگازی اسپلیت ال جی LG TB307SK1 30000

مدل کولرگازی اسپلیتTB307SK1 30000
شرکت سازندهLG
عملکردسرمایش و گرمایش
محدوده ظرفیت سرمایشی20 تا 30 هزار BTU/hr BTU/hr
ظرفیت گرمایش3753-29002-40944 BTU/hr
فیلتردارد
میزان صدا57 دسی بل
تعداد کمپرسوریک عدد
از کجا  بخریم: کولرگازی اسپلیت ال جی LG TB307SK1 30000  

 

5) کولرگازی اسپلیت LG NA128SK1 12000

بهترین کولرگازی اسپلیت 12000

کولرگازی اسپلیت ال جی LG Next Plus II NP187SK1 18000

کولرگازی LG NA128SK1 12000 یکی دیگر از کولرهای اسپلیت ال‎جی است که از محصولات زیبا و بسیار قدرتمند اهالی کره محسوب می‎شود. این واحد جزو سری ArtCool این شرکت است و از فناوری‎های روز شرکت ال‎جی استفاده می‎کند. طراحی جمع و جور این کولر باعث می‎شود با فضای مدرن خانه‎های امروزی هماهنگی کامل داشته باشد. ال‎جی توانسته است با استفاده از یک سطح شیشه‎ای آینه مانند ظاهری گیرا و چشمگیر به این کولر ببخشد. این مدل سرمایشی و گرمایشی با ظرفیت 12000 بی‎تی‎یو در ساعت است. همانند با مدل قبلی NA128SK1 از کمپرسور اینورتر دوگانه استفاده می‎کند تا شاهد مصرف انرژی بهینه و تولید صدای بسیار پایین در بالاترین سطح عملکرد باشیم.

ویژگی‎های مدرن این کولر قابلیت اتصال به شبکه وای‎فای را میتوان نام برد تا در بحث اینترنت اشیاء بتوانید آن را به صورت هوشمندانه کنترل کنید. قدرت پرتاب 13 متری این واحد آن را به یک گزینه محبوب برای محیط‎های کوچک تبدیل می‎کند.

اطلاعاتی از کولرگازی اسپلیت ال جی LG NA128SK1 12000

مدل کولرگازی اسپلیتNA128SK1 12000
شرکت سازندهLG
عملکردسرمایش و گرمایش
ظرفیت سرمایش13007 BTU/hr
ظرفیت گرمایش13656 BTU/hr
فیلتردارد
میزان صدا51 دسی بل
اینورتردارد
از کجا  بخریم: کولرگازی اسپلیت ال جی LG NA128SK1 12000

 

بهترین کولر گازی اسپلیت را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین مارک کولر گازی اسپلیت: مارک اجنرال (ogeneral)، مارک ال جی (LG)

متراژ مکان مورد نظر: بدون شک متراژ مکان مورد نظر در تصمیم‎گیری برای خرید تاثیر دارد. اگر محیط کوچک است یک کولر با قدرت پایین جوابگوی نیازهای شما است.

مصرف انرژی: مصرف انرژی یکی از مهم‎ترین نکات است. کارآیی یک کولر گازی را با واحد EER نشان می‎دهند. مقدار بالاتر EER به معنای بازدهی بیشتر آن کولر است. یک واحد افزایش EER به معنای 10 درصد صرفه‎جویی بیشتر در مصرف برق است.

تعداد پنجره‎ها: کولر گازی خوب باید با محیط مکان هماهنگی داشته باشد. تعداد پنجره‌ها و ویژگی‌هایی مانند نورگیر بودن، دو یا تک جداره بودن آن‎ها یا استفاده از عایق روی انتخاب کولر تاثیر می‎گذارد.

قیمت: خرید کولر گازی در فصل سرما به معنای استفاده از جشنواره‌های مختلف شرکتها است. البته توجه داشته باشید پرداخت قیمت بیشتر برای خرید به معنای بهتر بودن یک کولر گازی نیست. همچنین دو یا تک منظوره بودن کولرها روی قیمت آن تاثیر میگذارد.

صدا: صدای کم کولر نشان‌دهنده کیفیت بالای آن است. توجه داشته باشید کولرهای گازی که پنل داخلی دارند بی صدا نیستند و حرکت کمپرسور آن‎ها باعث تولید بیشترین صدا می‎شود.

نگهداری و تمیزکردن: تمامی کولرهای گازی قطعه خارجی دارند و موقع نصب آن را در محلی قرار دهید که تمیز کردن آن بعد از گذشت مدت زمانی راحت شود. بعضی از مدل‎ها فیلتر تصفیه هوا دارند و دسترسی راحت به آنها جزو ویژگی‎های یک کولر گازی خوب است.

بهترین ساندویچ ساز 2019 کدامند؟
مشاهده کنید!

خدمات بعد از فروش: انتخاب یک برند خوب به معنای وجود مراکز خدمات بعد از فروش بیشتر است. دقت کنید در صورت بروز مشکلی نمایندگی تضمین تهیه قطعات اصلی را بر عهده بگیرد.

 

6) کولرگازی اسپلیت ال جی LG Next Plus II NP187SK1 18000

بهترین کولرگازی کم مصرف

کولرگازی اسپلیت ال جی LG Next Plus II NP187SK1 18000

شرکت ‎ال‎جی به نظر می‎خواهد فهرست بهترین کولرهای گازی اسپلیت ما را اِشغال کند چون یکی دیگر از بهترین مدل‎های اسپلیت را به اسم Next Plus II NP187SK1 طراحی کرده است که با قدرت بالا در تهویه هوای با کیفیت و ویژگی‎های عالی جزو بهترین‎ها محسوب می‎شود.

با توجه به مجهز بودن به پنل سرمایشی و گرمایشی این کولر در تمامی مواقع سال قابل استفاده است. مصرف بهینه برق از ویژگی‎های قابل توجه آن است که کاربر می‎تواند توسط نمایشگر روی بدنه مقدار برق مصرفی را مشاهده کند.  استفاده از فیلتر 3M کمک به خروجی هوای مطبوع و با کیفیتی می‎کند. قدرت پرتاب باد 15 متری در 4 جهت مختلف محیط از قابلیت‎های دیگر این کولر است. صدا در بالاترین سطح عملکرد در کمترین حد خود است تا کاربر اذیت نشود و به راحتی صدای محیط به گوش برسد. ویژگی نظارت خودکار Next Plus II NP187SK1 باعث افزایش سطح بهره‌وری و ماندگاری آن شده است.  ال‎جی با تولید این کولر بار دیگر نشان داده است چرا جزو یکی از شرکت‎های برتر در تولید لوازم خانگی برقی و طراحی دستگاه‎های تهویه هوا است.

اطلاعاتی از کولرگازی اسپلیت ال جی LG Next Plus II NP187SK1 18000

مدل کولرگازی اسپلیتNext Plus II NP187SK1 18000
شرکت سازندهLG
عملکردسرمایش و گرمایش
ظرفیت سرمایش3070-17070-25537 BTU/hr
ظرفیت گرمایش3070-20484-30043 BTU/hr
فیلتردارد
میزان صدا56 دسی بل
اینورتردارد
از کجا  بخریم: کولرگازی اسپلیت ال جی LG Next Plus II NP187SK1 18000

 

 

7) کولرگازی اسپلیت مایدیا ایزی Midea Easy 18H10 18000 

کولرگازی اسپلیت مایدیا ایزی Midea Easy 18H10 18000 

 

برند چینی مایدیا در رقابت با دیگر شرکت‎های معتبر چینی و خارجی یکی از بهترین کولرهای گازی اسپلیت خود را تحت مدل Easy 18H10 در اختیار کاربران قرار داده است. این کولر مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی است و بدون توجه به هر شرایط آب و هوایی هوای مطبوعی ایجاد می‎کند. صدای پنل داخل به هنگام روشن بودن کولر بسیار پایین است. از ویژگی‎های دیگر این کولر می‎توان به انتقال حجم زیادی از هوا در ساعت و طول لوله کشی افقی و عمودی مناسبی اشاره کرد که باعث می‎شود تقریبا بتوان آن را در هر بنای ساختمانی نصب کرد.

استفاده از یک گاز مبرد R410 و برچسب انرژی B باعث مصرف بهینه انرژی می‎شود. 18H10 را باید جزو سری Easy شرکت مایدیا بدانیم که قابلیت جدیدی به اسم «به طرف من بیا» (Follow Me) دارد که براساس آن سمت وزش باد در درون اتاق به طرف فرد تنظیم می‎شود. ویژگی خروج آب از دو سمت پنل باعث می‎شود محدودیتی برای نصب این کولر در واحدهای مسکونی و اداری وجود نداشته باشد. مایدیا به هنگام طراحی این کولر به تمامی جزئیات توجه داشته است به نحوی که کنترل از راه دور آن را بسیار زیبا طراحی کرده است و می‎بینیم صفحه نمایش بزرگی دارد که باعث ساده شدن خواندن نوشته‎ها و حالات تنظیم می‎شود. مایدیا با تولید 18H10 نشان داده است چرا یکی از برندهای معتبر دنیا در زمینه ساخت کولرهای گازی و سیستم‎های تهویه مطبوع هوا است.

اطلاعاتی از کولرگازی اسپلیت مایدیا ایزی Midea Easy 18H10 18000

مدل کولرگازی اسپلیتEasy 18H10 18000
شرکت سازندهMidea
عملکردسرمایش و گرمایش
ظرفیت سرمایش18000 BTU/hr
ظرفیت گرمایش19000 BTU/hr
فیلتردارد
میزان صدا57 دسی بل
اینورترندارد
از کجا  بخریم: کولرگازی اسپلیت مایدیا ایزی Midea Easy 18H10 18000 

 

8) کولرگازی اسپلیت مایدیا Midea Mission 30C3-K 30000 

بهترین کولرگازی اسپلیت مایدیا

کولرگازی اسپلیت سامسونگ Samsung Wind-Free AR19NSP 19000 

 

یکی دیگر از محصولات شرکت مایدیا که جای خالی آن در این فهرست حس می‎شد. Mission 30C3-K برخلاف مدل قبلی تک منظوره و تنها از نوع سرمایشی است. اگر در مناطق گرم کشور زندگی می‎کنید با استفاده از این کولر از جریان هوای مطبوعی بهره خواهید برد. علاوه بر این صدای پنل داخلی هنگام کار بسیار پایین است و در سرعت بالا حتی آزاردهنده نیست. تک منظوره بودن این واحد به قدرت آن بیشتر اضافه کرده است و می‎تواند در هر ساعت حجم قابل توجهی از هوا را انتقال دهد. محدودیت کم طول لوله کشی افقی و عمودی Mission 30C3-K آن را به گزینه قابل قبولی برای نصب در هر بنای ساختمانی تبدیل می‎کند.

30C3-K جزو سری Mission شرکت مایدیا است که به فناوری‎های روز مجهز شده است به نحوی که این کولر می‎تواند به شبکه وای‎فای متصل شود و کاربر با استفاده از گوشی هوشمند خود می‎تواند آن را کنترل کند. مانند دیگر مدل‎های اسپلیت این کولر دو پنل خارجی و داخلی دارد. پنل خارجی در 30C3-K طراحی بی‎نظیری دارد به نحوی که استفاده از طراحی مارپیچ ارشمیدس برای خروجی هوا و استفاده از پروانه دمنده بایونیک باعث شده است سر و صدای ایجاد شده به شکل قابل توجهی کاهش یابد. علاوه بر این پوشش فوقانی به شکل T انگلیسی است تا کاربر از عملکرد بادوام قطعات درونی و ماندگاری سیستم برق‎رسانی مطمئن شود.

بهترین قهوه ساز خانگی 2020 کدامند؟
مشاهده کنید!

تمامی خریداران کولرهای گازی بدون شک جذب طراحی کنترل از راه دور این مدل می‎شوند که نمایشگر بزرگی دارد و همچنین دکمه‎های آن به شکل جدیدی طراحی شده‎‎اند تا به راحتی لمس شوند. مایدیا تنها به این جزییات بسنده نکرده است بلکه روی بدنه یونیت داخلی در عوض استفاده از چراغ و نشانگرهای بزرگ شاهد استفاده از طراحی محو هستیم تا دمای محیط محو ولی به صورت کاملا خوانا نشان داده شود. Mission 30C3-K یکی دیگر از برگ‎های برنده شرکت مایدیا است که نام این برند را جزو بهترین‎ها قرار می‎دهد.

اطلاعاتی از کولرگازی اسپلیت مایدیا Midea Mission 30C3-K 30000

مدل کولرگازی اسپلیتMission 30C3-K 30000
شرکت سازندهMidea
عملکردسرمایش
ظرفیت سرمایش31000 BTU/hr
رده انرژیB
فیلتردارد
میزان صدادور کم 42، متوسط 46، تند 49 دسی بل
اینورترندارد
از کجا  بخریم: کولرگازی اسپلیت مایدیا Midea Mission 30C3-K 30000 

 

9) کولرگازی اسپلیت سامسونگ Samsung Boracay AR25MSFHE 25000 

بهترین کولرگازی سامسونگ

 

کولرگازی اسپلیت مایدیا ایزی Midea Easy 18H10 18000 

 

نام بردن از بهترین‎ها بدون آوردن نام سامسونگ امکان‎پذیر نبود. AR25MSFHE را باید جزو قدرتمندترین کولرهای گازی سامسونگ بدانیم که دو منظوره (گرمایشی و سرمایشی) است. ظرفیت این دستگاه به 25000 بی‎تی‎یو بر ساعت می‎رسد تا بتوان از آن به راحتی در سالن‎هایی با متراژ بالا استفاده کرد. بهره‎مندی از کمپرسور اینورتر سبب کاهش مصرف انرژی به سطح بهینه شده است.

یکی از مزیت‎های این دستگاه در مقایسه با نمونه‎های مشابه استفاده از فیلتر سه لایه برای حذف باکتری و آلرژن‎ها از سطح هوا است. صدای خروجی از پنل داخلی به هنگام روشن بودن دستگاه در سرعت‎های گوناگون فرق دارد ولی در سطح پایینی و در محدوده 28 تا 45 دسی‎بل است. از قابلیت‎های دیگر AR25MSFHE استفاده از حالت خواب راحت (Good Sleep) است. سامسونگ نوسانات برق را در نظر داشته است و بنابراین کولر خود را مجهز به محافظ کمپرسور و برد الکتریکی کرده است تا در برابر آسیب‎های ناشی از آن در امان بماند.

اطلاعاتی از کولرگازی اسپلیت سامسونگ Samsung Boracay AR25MSFHE 25000

مدل کولرگازی اسپلیتBoracay AR25MSFHE 25000
شرکت سازندهSamsung
عملکردسرمایش و گرمایش
ظرفیت سرمایش21019 BTU/hr
ظرفیت گرمایش21155 BTU/hr
فیلتردارد
توان1870 وات
اینورترندارد
از کجا  بخریم: کولرگازی اسپلیت سامسونگ Samsung Boracay AR25MSFHE 25000

 

10) کولرگازی اسپلیت سامسونگ Samsung Wind-Free AR19NSP 19000 

بهترین کولر گازی کم مصرف

کولرگازی اسپلیت سامسونگ Samsung Wind-Free AR19NSP 19000 

فهرست بهترین کولرهای گازی اسپلیت خود را با یکی دیگر از محصولات سامسونگ به پایان می‎رسانیم. کولرگازی AR19NSP از سری Wind Free سامسونگ جزو اسپلیت‎های دو منظوره این شرکت کره‎ای است. امتیاز این کولر نسبت به همتایان خود خنک‎سازی هوا بدون پرتاب باد است. ظرفیت 19 هزار بی‎تی‎یو در ساعت این اسپلیت باعث می‎شود برای اتاق‎های کوچک بهترین گزینه محسوب شود.

سامسونگ توانسته است با تجهیز این کولر به یک کمپرسور اینورتر دیجیتالی 8 قطبی مصرف انرژی را به بهینه‎ترین سطح ممکن برساند. از ویژگی‎های دیگر آن می‎توان به استفاده از یک فیلتر بسیار عریض اشاره کرد تا ذرات کوچک تا 2.5 میکرون را جذب نماید و یکی از پاک‎ترین هواهای مطبوع را ایجاد کند. افرادی که دوست دارند خانه هوشمندی داشته باشند می‎توانند از ویژگی اتصال به شبکه وای‎فای این کولر استفاده کنند و توسط اپلیکیشن مخصوص و گوشی هوشمند خود تمامی قابلیت‎های آن را تحت کنترل بگیرند. وجود حالت خواب باعث می‎شود تا محیط بدون باد سرد شود و کاربر خواب آسوده‎تری را تجربه کند.

اطلاعاتی از کولرگازی اسپلیت سامسونگ Samsung Wind-Free AR19NSP 19000

مدل کولرگازی اسپلیتWind-Free AR19NSP 19000
شرکت سازندهSamsung
عملکردسرمایش و گرمایش
ظرفیت سرمایش17402 BTU/hr
ظرفیت گرمایش20473 BTU/hr
فیلتردارد
توان1450 وات
اینورترندارد
از کجا  بخریم: کولرگازی اسپلیت سامسونگ Samsung Wind-Free AR19NSP 19000 

 

وجود برندهای گوناگون در بازار باعث شده است کاربران هنگام خرید کولر گازی اسپلیت سردرگم شوند. هدف ما این بود که با این مطلب بهترین مدل‎های موجود در بازار را به شما معرفی کنیم تا تجربه خرید شما آسان‎تر شود. مدل‎های بالا هر نوع کاربری با هر نوع نیازی را راضی خواهند. اگر تجربه استفاده از هر کدام از مدل‎های بالا را دارید می‎توانید آن را در قسمت دیدگاه‎ها با ما و سایر خوانندگان سایت در میان بگذارید.

4/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

‫7 دیدگاه ها

  1. سلام مطلب بسیار جامعی بود دستتون درد نکنه.بنده هم قبول دارم که کولر گازی در بانه و گناوه خیلی ارزونتر از سایر شهرهای ایرانه و کولر گازی گری و اجنرال فروش خیلی خوبی داره.بنده کولر گازی گری را ز سایت “بانه سامان” خریدم خیلی کولر خوبیه و ازش راضی هستم.

  2. کسی اسمی از برند تراست نمیاره.ولی من الان ۵ ساله استفاده میکنم،به نظرم جزو بهترینهای دنیاست

  3. سلام خیلی خیلی مطلب جامع و کاملی نوشتین. با اجازه خودتون در تکمیل توضیحاتتون بگم، که برندهای مختلف کولر گازی در قالب محصولات اصل و فرعی هم در داخل ایران عرضه می شند. در این بین، کولر گازی بانه از همه شهرهای ایران ارزون تره اما باید دقت کنین که قیمت معیاری برای خرید جنس فیک نباشه. اگه خواستین تو بانه بهترین کولر گازی ال جی یا کولر گازی اجنرال رو خریداری کنید، من بهتون فروشگاه سرما گرما ایرانیان رو معرفی می کنم. این فروشگاه هم ضمانت می کنه اصل بودن کالا رو، هم تنوع بالای محصولی داره و هم قیمتش از همه فروشگاه ها بهتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا