10 بازی برتر اندروید سال 2017 کدامند؟ ملاک انتخاب بهترین بازی های اندروید چیست؟ بهترین بازی رایگان مد نظر است یا بازی‌های پولی؟ آیا پرطرفدارترین بازی های اندروید، بهترین هم هستند؟ به طور کلی برای معرفی بهترین بازی های موبایل چه مواردی را باید در نظر داشت؟ بازی‌های اندروید ایرانی کجای لیست بهترین بازی‌ های اندروید‌ قرار می‌گیرند؟

همانطور که در مورد 10 اپلیکیشن‌ برتر اندروید نیز اشاره شد، از آنجا که روزبه‌روز اپلیکیشن ها و بازی های اندروید نسبت به گذشته بهتر و بیشتر می‌شوند، پاسخ به سوالاتی مانند اینها و انتخاب بازی برتر اندروید دشوارتر می شود. تعیین و معرفی بهترین بازی‌ های رایگان موبایل خود نیازمند کار و زمان زیادی ‌است. در واقع یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب بهترین بازی های موبایل مراجعه به سایت‌های تخصصی و مرجع همچون IGN است.

بهترین بازی‌های پولی اندروید، بهترین بازی‌های ایرانی، بهترین بازی های ژانرهای مختلف و سایر بهترین‌ها هریک نیازمند بررسی و ارائه در نوشتار جداگانه‌ای است که در دیجیت نست حضور شما مخاطبین گرامی ارائه خواهد شد.

طراحی و تولید بازی‌های ویدئویی، به ویژه بازی‌های موبایل، تبدیل به صنعتی بسیار بزرگ در جهان شده است. به دلیل همین رشد روزافزون، عدم امکان امتحان کردن تمام بازی ها و نیز تفاوت در سلیقه‌ی افراد، انتخاب تعداد معدودی از بازی ها به عنوان پرطرفدارترین بازی های اندروید سال 2017 یا انتخاب بهترین بازی اندروید سال 2017، کاری مشکل است. در این مقاله قصد داریم بر اساس تعداد دانلود بازی های اندروید از سایت Google Play و نیز فروشگاه های داخلی مانند کافه بازار، 10 بازی برتر اندروید سال 2017 اندروید را، به طور خلاصه، به شما معرفی کنیم.

بازی‌هایی که در گوگل پلی وجود دارند به سه دسته تقسیم می‌شوند که دسته‌ی اول بازی‌ ها کاملا رایگان می‌باشند، دسته‌ی دوم بازی ها، قسمتی برای پرداخت درون بازی وجود دارد و دسته‌ی سوم بازی ها آنهایی هستند که حتما ابتدا باید هزینه‌ی بازی را بپردازید تا سپس اجازه‌ی دانلود بازی را پیدا کنید. رایگان یا پولی بودن بازی ها در این مقاله در نظر گرفته نشده و بازی‌های برتر اندروید را تنها بر اساس محبوبیت آنها انتخاب کرده ایم.در راستای به روز بودن مقاله میتوانید بهترین بازی های اندروید 2018 را مشاهده کنید .

 

10 بازی برتر اندروید در سال 2017

توجه شما را به 10 بازی برتر اندروید که در اغلب منابع بهترین بازی‌های اندروید سال 2017 انتخاب شده اند معطوف می‌داریم. با دیجیت‌نست همراه باشید.

منبع اعدادی که به عنوان تعداد دانلود و نصب بازی برتر اندروید آمده است، گوگل پلی (Google Play Store) است. البته تعداد دانلود تنها ملاک برای انتخاب 10 بازی برتر اندرویدیِ پیش رو نبوده است. فاکتورهایی همچون نسبت رشد دانلود بازی در سال 2017، شرکت تولیدکننده، ویژگی‌های خود بازی همچون گرافیک و بخصوص بازخورد کاربران و سایت‌های مرجع، مانند سایت IGN بر انتخاب هر بازی برتر اندروید تاثیر داشته‌اند.

 

1 . بازی برتر اندروید Clash of royale

اولین بازی برتر اندروید که در صدر اکثر لیست ها به عنوان پرطرفدارترین بازی اندروید انتخاب شده است بازی استراتژیک اندروید clash royale یا سایر بازی‌های تولید شده توسط سازندگان بازی محبوب clash of clans (همان شرکت Supercell) است. این روزها شما نیز حتماً در میان دوستان و آشنایانتان افرادی را دیده‌اید که تمام همّ و غم خود را روی به دست آوردن امتیاز در این بازی یا اسلاف آن, مانند بازی معروف Clash of clans گذاشته و شبانه روز دست از بازی برنمی‌دارند. ممکن است بیشتر شوخی به نظر آید اما به احتمال فراوان شما نیز با نصب این بازی ساعات زیادی از زندگیتان را صرف این بازی محبوب اندروید خواهید کرد. در این بازی به صورت یک به یک یا دو به دو می‌توانید با دوستانتان رقابت کنید. روش و استراتژی بازی به اینگونه است که شما با ایجاد قلمرو، گسترش آن و نیز افزایش هرچه بیشتر نیرو باید طرف مقابل را شکست دهید. با آزاد کردن و ارتقاء دادن کارت‌هایی که در بازی پیش بینی شده‌اند به مرحله یا لِوِل (Level) بالاتر در بازی می‌رسید.

این بازی برتر اندروید بیش از ۱۰۰ میلیون بار توسط کاربران دانلود و نصب شده و میانگین امتیاز (Rate) آن 4.6 است. شما نیز می‌توانید بازی اندرویدی Clash of royale را از طریق لینک های زیر دانلود و نصب فرمائید:

 

بخشی از محیط بازی Clash of Royale را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

 

2 . بازی اندروید PINOUT

 

دهه‌ی شصتی‌ها و پیش از آن حتماً به یاد دارند که قبل از فراگیر شدن کامپیوترهای شخصی و موبایل، بازی پین اوت جعبه‌ای شیشه ای بود با دو دسته (Pin) و چند توپ کوچک که می‌بایست با ضربه زدن مداوم به توپ‌ها آنها را داخل حفره‌های انداخت. بازی موبایل PINOUT شبیه سازی شده‌ی همان جعبه‌هاست که حس نوستالیژی را در شما بیدار می‌کند. Pinout در سال ۲۰۱۶ توسط شرکت Mediocre AB ارائه شده و نسخه‌ی اندرویدی این بازی در ماه‌های اخیر توجهات زیادی به خود جلب کرده است به طوریکه در کمتر از 3 ماه یکی از بیشترین رشد دانلود و نصب را در میان بازی های اندروید سال ۲۰۱۷ را به خود اختصاص داده و تعداد نصب و دانلود آن از مرز 5 میلیون بار (با میانگین امتیاز (Rate) آن 4.3) گذشت.

10 اپلیکیشن برتر اندروید سال 2017 کدامند؟
مشاهده کنید!

بازی شامل مراحل (Level) مختلف است که طبعاً هر مرحله از مرحله‌ی پیشین اندکی دشوارتر است. بازی برتر اندرویدی پین اوت نسبتاً سبک بوده، طراحی و گرافیک قابل قبولی دارد و آن را می‌توان روی اغلب گوشی و تبلت‌های موجود در بازار نصب و اجرا کرد.

به کسانی که بازی محبوب و معروف pinball را در ویندوز ۱۰ بازی کرده‌ و به آن علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود که بازی اندروید PINOUT را نیز نصب و بازی کرده و از آن لذت ببرند.

برای دانلود و نصب بازی اندروید PINOUT از لینک های زیر استفاده کنید:

 

 

 

بخشی از محیط بازی PINOUT را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

 

3 . بازی اندروید IMPOSSIBLE ROAD

Impossible Road (جاده ی ناممکن)، محصول شرکت Wonderful Lasers، یک بازی با طراحی مینیمال است که در آن شما فقط وظیفه دارید در حالی که تعادل یک گوی را حفظ می‌کنید، آن را بدون خطا در یک مسیر نامحدود هدایت کنید. امتیازگیری در این بازی به عملکرد شما بستگی دارد؛ مثلا می‌توانید آرام و روان فقط مسیر را بپیمایید درحالیکه با پرش از مسیرهایی بالایی و فرود روی مسیرهای زیرین می‌توانید امتیاز بیشتری دریافت کنید.

انجام بازی Impossible Road از آن دسته بازی‌های موبایل است که هیجان‌ بالای آنها، به ویژه در مراحل بالا که سرعت حرکت گوی و پیچیدگی مسیر بیشتر می‌شود، اعضای بدن بازیکن را به کش و قوس وا می‌دارد! مانند سایر بازی های ویدئویی هرچه در مسیر جلوتر می روید بازی سخت تر و مسیر آن برای هدایت گوی پیچیده تر می شود. این گونه بازی های کلاسیک که قوانین ساده ای دارند همواره طرفداران زیادی دارند. البته باید گفت که این سادگی نه تنها به هیچ‌وجه از هیجان و لذت بازی نمی‌کاهد، بلکه عدم وجود عناصر زائد تمرکز کاربر بر خود بازی بیشتر می‌شود. گیم پلی بازی بسیار نرم و روان است و روی اغلب گوشی و تبلت‌های اندرویدی، حتی با مانیتور کوچک، قابل نصب و اجرا است.

تعداد نصب و دانلود این بازی بیش از 50 هزار بار و و میانگین امتیاز (Rate) آن 4.2 است. برای دانلود و نصب بازی اندروید Impossible Road از لینک زیر استفاده کنید:

 

بخشی از محیط بازی Impossible Road را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  

 

 

4 . بازی اندروید PAC-MAN CE DX

چند سالی است که بازی نقطه خور با طراحی جذاب خود توانسته است خیلی از افراد را به خود سرگرم کند. نقطه خور چندین نسخه‌ی مختلف اندرویدی دارد که پرطرفدارترین آنها PAC-MAN CE DX تولید شرکت BANDAI NAMCO Entertainment America Inc است. بازی اندروید PAC-MAN CE DX نیز می تواند حس نوستالژی را در شما بیدار کند. این بازی با 132 مرحله‌ی جذابی که دارد می‌تواند شما را به خوبی سرگرم خود کند. قانون بازی این گونه است که با خوردن نقطه‌ها و روح‌ها امتیاز جمع کرده و به مراحل بالاتر برسید. بد نیست بدانید که بازی PAC-MAN CE DX از معدود بازی هایی است که توانسته است نمره ی ۱۰/۱۰ (ده از ده) را از سایت IGN کسب کند. این بازی بیش از 10 هزار بار دانلود و نصب شده و میانگین امتیاز (Rate) آن 4.5 است. شما نیز می‌توانید لذت زیادی را از این بازی ببرید.

برای دانلود و نصب بازی اندروید PAC-MAN CE DX از لینک زیر استفاده کنید:

 

 

بخشی از محیط بازی PAC-MAN CE DX را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

5 . بازی اندروید Lara Croft GO 

همان طور که می دانید لارا کرافت شخصیت محبوب مجموعه‌ فیلم و بازی‌هایی Tomb Raider است که بازی Lara Croft Go نیز یک نسخه از سری بازی‌های این مجموعه به شمار می رود. Lara Croft Go تولید توسط استودیوی معروف Square Enix Montreal (اسکوار انیکس) و در سبک ماجراجویی و پازل ساخته شده است. در این بازی مهیج و ماجراجویانه بازیکن باید از طریق جستجو در خرابه های تمدن های فراموش شده و حل کردن پازل‌ های فکری اسرار این تمدن ها را کشف کند تا به مراحل بالاتر برسد. در این بازی و در راه یافتن افسانه های ملکه وِنون مدام با چالش های خطرناک متفاوتی روبرو خواهید شد. اگر از طرفداران بازی هایی همچون بازی hitman-go هستید، بازی Lara Croft Go را نیز به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین موزیک پلیرهای اندروید 2018 کدامند؟
مشاهده کنید!

Lara Croft Go بیش از 100 هزار بار دانلود و نصب شده و میانگین امتیاز (Rate) آن 4.8 است که در میان بازی های برتر اندروید رقم قابل قبولی است. برای دانلود و نصب بازی Lara Croft GO از لینک زیر استفاده کنید:

 

بخشی از محیط بازی Lara Croft GO را در قطعه فیلم زیر مشاهده فرمائید:


دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  

 

 

6 . بازی اندروید Samorost 3

بازی Samorost 3 یک بازی جدید با طراحی بسیار زیبا و چشم‌نواز در ژانر بازی های معمایی از شرکت Amanita Design، خالق بازی های معروف Machinarium و Botanicula است. این بازی فکری پر از ماجراجویی های اکتشافی نیز می‌باشد. اگر از طرفداران بازی machinarium هستید این بازی نیز به شما پیشنهاد می‌شود.

بازی دارای یک خط داستانی مشخص است و شما در نقش شخصیت اصلی بازی باید داستان را پیش ببرید، همه چیز از پیدا شدن یک شیپور شروع می‌شود که باید قدم در راه گذاشته و طی سفرهایی دور و دراز و پیچیده به دنیاها و سیارات عجیب و غریب و برخورد با موجودات و حوادث عجیب تر سعی کنید اسرار جهان زیبای اطرافتان را کشف کنید تا بتوانید شیپور را به صاحبان اصلی آن برسانید. بازی دارای 9 دنیای متفاوت و زیباست که هر یک مملو از ماجراجویی‌ها و معماهای چالش برانگیز است. این بازی برتر اندرویدی پتانسیل تبدیل شدن به یکی از سرگرمی‌های جذاب روزمره‌ی شما را در خود دارد.

بازی برتر اندروید Samorost 3 بیش از 100 هزار بار دانلود و نصب شده و میانگین امتیاز (Rate) آن 4.7 است. برای دانلود و نصب بازی Samorost 3 از لینک های زیر استفاده کنید:

بخشی از محیط بازی Samorost 3 را در قطعه فیلم زیر (دموی بازی) مشاهده فرمائید:


دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  

 

 

7 . بازی اندروید SUPER MARIO RUN

بازی برتر اندروید بعدی، همان سوپر ماریوی معروف است که از زمان کنسول بازی نینتندو (Nintendo) تا کنون همواره پرطرفدار بوده و هست. کمتر کسی هست که این بازی پرطرفدار را که در ایران بیشتر با نام قارچ خور معروف است نشناسد. به ویژه بچه‌های دهه‌ی شصت و هفتاد خود به یاد دارند که کنار هر کنسول گیم نینتندو حتماً یک کاست بازی قارچ خور نیز وجود داشت، چه در منزل چه در گیم نت ها!

قارچ خور اندرویدی از طرفی به پیشینه‌ی خود وفادار مانده و از سویی با اضافه کردن حالت‌های جدیدتر، به‌روز نیز شده است. بازی 3 بخش متفات دارد: در بخش اول و کلاسیک بازی، یعنی World Tour، شش دنیای متفاوت وجود دارد که در آنها باید مانند سابق با دویدن، پریدن و نشستن از میان دشت ها، تپه ها، جنگل قارچ ها، خانه های اشباح، قلعه ها و سفینه ها مراحل مختلف را طی کرده تا شاهزاده خانمِ داستان، یعنی بانو Peach، را از چنگال Bowser نجات دهید.

بخش دیگر، یعنی Toad Rally، بازی آنلاین است که بازیکن می‌تواند بر بستر اینترنت با سایر بازیکنان جهانی به رقابت بپردازد. در این حالت باید تا می‌توانید امتیاز به دست آورده تا بتوانید سکه جمع آوری کنید و مورد تشویق جمعیت وزغ ها قرار بگیرید. این وزغ ها را باید جدی گرفت! چرا که هرچه بهتر و موثرتر بازی کنید، در بخش سوم بازی، یعنی Kingdom Builder، وزغ های بیشتری برای زندگی به قلمروی پادشاهی شما می‌آیند. در نهایت شما می‌توانید با آوردن این وزغ ها به دنیای خود، برای خود یک امپراتوری برپا کرده و سرزمین خود را گسترش دهید.

SUPER MARIO RUN بیش از 50 میلیون بار دانلود و نصب شده و میانگین امتیاز (Rate) آن 3.7 است. محیط و گرافیک بازی سوپر ماریو زیباتر و زنده تر از قبل شده است که این به گیرایی بیشتر بازی کمک می‌کند. اجرا و کنترل این بازی مهیج و نوستالژیک نیز خیلی ساده بوده و شما می‌توانید در گوشی های اندرویدی تنها با انگشت شصتتان سوپر ماریوی دوست داشتنی را کنترل کرده و لذت ببرید.

برای دانلود و نصب بازی SUPER MARIO RUN از لینک های زیر استفاده کنید:

بخشی از محیط بازی SUPER MARIO RUN را در قطعه فیلم زیر (دموی بازی) مشاهده فرمائید:


دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

 

8 . بازی اندروید 123 Numbers – Count & Tracing

123 Numbers – Count & Tracing یکی از بهترین بازی های آموزشی، از شرکت RV AppStudios است که به منظور یادگیری اعداد و اعمال ساده ریاضی برای کودکان طراحی شده است. این بازی دارای محیطی شاد و رنگانگ است، به طوریکه توجه کودکان را کاملا به خود جلب کرده و در نتیجه سرعت یادگیری آنان را بالاتر می‌برد. برای یاددهی اعداد و حساب به کودکان 4 نوع بازی هدفمند در 123 Numbers – Count & Tracing گنجانده شده است:

1 . بازی رسم اعداد؛ با هدف یاد دادن رسم الخط و شکل اعداد.

بهترین برنامه‌های اندروید 2019 کدامند؟
مشاهده کنید!

2 . بازی اتصال اعداد؛ با هدف خواندن و شناخت شکل اعداد و تطابق آن با عناصر گرافیکی بازی.

3 . آموزش شمردن؛ به منظور آشنایی با ترتیب اعداد و شمردن تعداد عناصر.

4 . پر کردن جاهای خالی با اعداد؛ برای پیدا کردن اعداد مناسب و قرار دادن آنها در مکان مناسب با توجه به سایر اعداد.

این بازی کاملا رایگان است، هیچ گونه تبلیغات یا پرداخت درون برنامه‌ای نداشته و تا کنون بیش از 1 میلیون بار دانلود و نصب شده و میانگین امتیاز (Rate) آن 4.6 است.

برای دانلود و نصب بازی 123 Numbers – Count & Tracing از لینک زیر استفاده کنید:

 

بخشی از محیط بازی 123 Numbers – Count & Tracing را در قطعه فیلم زیر (دموی بازی) مشاهده فرمائید:


دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی دانلود از بازار دانلود از مای‌کت

 

 

9 . بازی اندروید Monument Valley 2 (دره یادبود 2)

استودیوی بازی سازی London studio Ustwo نسخه‌ی اول (ورژن) بازی معمایی اندروید Monument Valley را چند سال پیش ارائه کرده بود که با اتکا بر داستان گیرا، گرافیک زیبا و خلق معماهای جذاب به سرعت تبدیل به یکی از بهترین بازی های اندروید در ژانر معمایی تبدیل و با استقبال بی‌نظیری از سوی کاربران مواجه شد. این استودیو در ماه های اخیر نسخه‌ی دوم بازی را برای پلتفرم اندروید معرفی کرده است.

داستانِ این بازی در دنیایی متفاوت با تصویرسازی های فوق العاده می‌گذرد. اگرچه Monument Valley 2 داستانی کاملا جدید و ماجراجویی هایی مستقل از دنیای Monument Valley 1 است، اما همانند آن دارای محیط و گرافیک بسیار زیبایی است سرشار از معماری های خیالی، فضاهای زیبا اما غیر ممکن و خطاهای دید چالش برانگیز.

در این بازیِ فکری موبایل دره‌ی یادبود 2، شما وظیفه دارید مادری به نام Ro را که به همراه فرزند خود وارد دره‌ای با مسیرهای خیالی و معماهای دلپذیر شده است، هدایت کنید. برای این کار باید به مرور اسرار هندسه‌ی مقدس را کشف کنید تا بتوانید با دستکاریِ معماری‌های موجود، مادر و دختر را در راهشان پیش ببرید.

نقطه‌ی قوت دیگر بازی، صداهای تعاملیِ آن است که با پاسخ دهی به حرکات Ro در بازی، شما را بیشتر و بیشتر درگیر خود می‌کند.

این بازی بیش از 100 هزار بار دانلود و نصب شده و میانگین امتیاز (Rate) آن 4.6 است. برای دانلود و نصب بازی Monument Valley 2 از لینک زیر استفاده کنید:

 

بخشی از محیط بازی Monument Valley 2 را در قطعه فیلم زیر (دموی بازی) مشاهده فرمائید:


دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  

 

 

10 . بازی اندروید Miffy’s World

Miffy’s World (دنیای میفی) نیز یک بازی کودکانه و زیبا از استودیوی بازی سازی StoryToys است که بر اساس قصّه های مصور محبوب و جهانی با همین نام، اثر دیک برونا، و نیز انیمیشن‌های تلویزیونی آن طراحی شده است. گرافیک این بازی به صورت سه بعدی و سرشار از رنگ های شاد است تا بتواند بیشترین توجه کودکان را به خود جلب کند.

در این بازی کودک شما (بازیکن) در دنیای میفی زندگی می‌کند؛ همه جا با میفی همراه می‌شود، لباس هایش را انتخاب می‌کند، دندان‌هایش را مسواک می‌زند و او را به حمام می‌برد. همچنین بازیکن با میفی بیرون می‌رود و با هم بازی می‌کنند، در باغچه اش سبزی و میوه می‌کارند که با استفاده از آنها یک کیک خوشمزه درست کنند.

به طور خلاصه، هر روز، روز جدیدی برای میفی است با یک عالمه کار جدید برای انجام دادن. هر چقدر بیشتر با میفی بازی کنید می‌توانید قفل کارهای بیشتری را برای او باز کنید. مثلا می‌توانید با هم چرخ رو بازی کنید، به میفی ماهی بدهید، با هم قصه گوش دهید و وقتی هم که میفی خوابش گرفت او را به رختخواب ببرید.

Miffy’s World یک بازی بسیار سرگرم کننده و مفید برای بچه‌ها است که با از طریق آن می‌توانند با کارهای روزمرّه آشنایی بیشتری پیدا کنند.

این بازی برتر اندروید در ژانر آموزشی و کودکانه بیش از 500 هزار بار دانلود و نصب شده و میانگین امتیاز (Rate) آن 4.4 است. برای دانلود و نصب بازی Miffy’s World از لینک زیر استفاده کنید:

 

بخشی از محیط بازی Miffy’s World را در قطعه فیلم زیر (دموی بازی) مشاهده فرمائید:


دانلود از

دانلود از گوگل‌پلی  دانلود از مای‌کت

 

 

شکی در این نیست که لیست بازی‌های فوق به عنوان بهترین بازی های اندروید سال 2017، نمی‌تواند مورد قبول تمام کاربران با سلایق مختلف باشد. اما بازی برتر اندروید از نظر شما کدام است؟ به طور حتم بسیاری از شما مخاطبین گرامی نیز می‌توانید تعداد زیادی از بازی های اندروید محبوب خود را به این لیست بیافزایید. در این صورت بسیار مشتاقیم که بازی‌های مورد علاقه خود را در قالب کامنت با ما و سایر مخاطبین سایت دیجیت نست به اشتراک بگذارید. مشارکت شما باعث مباهات ماست، ولو اگر ما را به چالش جدی بکشید.

10 بازی برتر اندروید سال 2017
میانگین امتیاز
Summary
به مقاله‌ی پیش رو چه امتیازی می‌دهید؟
80 %
امتیاز کاربران : 0 (0 رای)
سایر مقالات به قلمِ محسن احمدی تبار

48
لطفا نظر خود را بگذارید

avatar
26 Comment threads
22 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
28 Comment authors
پویامهدی فلاحتاراAlirezaSss Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
پویا
Guest
پویا

سلام
۱ این بازی ها خوبن اما برای کسانی که سن پایینی دارن
۲ میشه بازی هایی در سبک بازی ارک معرفی کنید و البته گرافیک بالا باشه مرسب

تارا
Guest
تارا

سلام میشه بازی فکری عالی معرفی کنید.‌چالشی و معمایی..ممنون

مهدی فلاح
Admin

سلام بازی‌های زیر شاید مورد پسندتان واقع گردد.
The Room
The Room Two
Machinarium
Samorost 3

Alireza
Guest
Alireza

سلام لطفا بازی های در سبک استراتژیک بیشتر معرفی کنید با تشکر

مهدی فلاح
Admin

سلام، ممنون از نظری که گذاشتید.
درضمن، بازی های استراتژی زیر ممکن است مورد توجه تان واقع گردد:
Card Thief
Don’t Starve: Pocket Edition
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Kairosoft Co games
Machines at War 3
Plague Inc
Vainglory

Sss
Guest
Sss

سلام..بازیی هایی سوم شخص تفنگی داستانی یا بازی شمشیری اگه میشه بهم معرفی کنید ..فقط گردفیک بازی بالا باشه چون خیلی گرافیک بازی برام همه

مهدی فلاح
Admin

سلام، ممنون از نظری که گذاشته‌اید.
بازی‌های شمشیری زیر شاید مورد توجه شما قرار بگیرد.
Blood and Glory 2: Legend
Final Fantasy VII
Wild Blood
middle earth shadow of war

LORD
Guest
LORD

پس پابجی موبایل کو؟🤔

Farhad
Guest
Farhad

باعرض سلام وخسته نباشید
من بازی های آنلاین خصوصا سبک استراتژیک خیلی بلزی میکنم مثل کلش اف کلنس وکلش رویال
لطفابازی درحدکلش رویال یا کلنس که طرفداروگیمرخیلی زیادی داشته باشه معرفی کنید
بازی فوتبالی پرطرفدارآنلاین هم بهم معرفی کنید
ممنون میشم…

مهدی فلاح
Admin

سلام و درود
فرهاد عزیز، بازی های استراتژی زیر ممکن است مورد توجه تان واقع گردد:
Card Thief
Don’t Starve: Pocket Edition
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Kairosoft Co games
Machines at War 3
Plague Inc
Vainglory

Farhad
Guest
Farhad

سلام وخسته نباشید خدمت شما…من ازطرفدارای سرسخت بازی های آنلاین سبک استراتژیک هستم..لطفا بازی آنلاین استراتژیک خوب وپرطرفدارمعرفی کنید..درحدکلش رویال وکلش اف کلنس..مرسی

مهدی فلاح
Admin

سلام و درود
فرهاد عزیز، بازی های استراتژی زیر ممکن است مورد توجه تان واقع گردد:
Card Thief
Don’t Starve: Pocket Edition
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Kairosoft Co games
Machines at War 3
Plague Inc
Vainglory

ماهان
Guest
ماهان

سلام خسته نباشید. بازی ها عالی بود..همونایی که دنبالشون بودم. به راحتی هم دانلود شد. ممنونم
لطفا اگر بازی های مرطرفدار وجدیدی اومد برام ایمیل کنید ممنون میشم

مهدی فلاح
Admin

سلام
به زودی مقاله‌ای با عنوان “۲۰ بازی برتر اندروید سال ۲۰۱۸ کدامند؟” در این سایت انتشار می‌دهیم.
در صورت انتشار، لینک را برایتان ارسال می‌کنیم.

admidpk
Member
admidpk

مطلب بسیار جالب و مفیدی بود

پارتیزان777
Guest
پارتیزان777

پس بازیهای از قبیل برادران جنگ ،یا مدرن کمبت ،یا پوبگ موبایل باید خدای بازی باشن در کنار این بازیهای کودکانه ای ک معرفی کردین …

سید مصطفی سجادی
Admin

سلام
ممنون از نظر شما
دوست عزیز ما سعی میکنیم در مقاله بعدی (بهترین بازی های اندروید ۲۰۱۸ ) بازی های جنگی بیشتری معرفی کنیم

سیدرضا بازیار
Guest

لطفا بازی های استراتژی رو هم معرفی کنید. تشکر

مهدی فلاح
Admin

سلام و درود
سیدرضای عزیز، بازی های استراتژی زیر ممکن است مورد توجه تان واقع گردد:
Card Thief
Don’t Starve: Pocket Edition
Hearthstone: Heroes of Warcraft
Kairosoft Co games
Machines at War 3
Plague Inc
Vainglory

helma
Guest
helma

سلام من نمیتونم این بازی ها رو دان کنم
یا میگه در کشور شما نیس یا میگه با گوشیتون سازگار نیس😞

مهدی فلاح
Admin

سلام و درود
اگر مشکل کشور رو دارید، اول کش (Cache) برنامه گوگل پلی رو پاک کنید و سپس با فیلتر شکن برنامه رو باز کنید، در این صورت هر برنامه ای رو میتیونید دانلود کنید.

Mohamad
Guest
Mohamad

منم میخوام کش رو پاک کنم ولی چجوری

مهدی فلاح
Admin

سلام – ممنون از نظری که گذاشتید.
اول وارد Setting گوشیتون بشید – سپس Apps & notifications رو باز کنید (نام این گزینه شاید در گوشیتان متفاوت باشه) – سپس برنامه گوگل پلی رو باز کنید – و گزینه‌ی Storage رو بزنید (شاید این گزینه برای گوشیتون هم نباشه) – و در آخر Clear Cache رو بزنید (نیازی به زدن گزینه Clear data) نیست.

saw
Guest
saw

با سلام
به نظرم اگر بازی های موزیکال مانند:rolling sky وpiano tilesهم قرار بدهید واقعا خوب میشود
حیف است سایت به این خوبی چنین بازی های خوبی نداشته باشد
سایتتان حرف ندارد خیلی از شما سپاس گذارم
و اگر اشتباه تایپی داشتم عذر خواهی میکنم
با تشکر

سید مصطفی سجادی
Admin

سلام
ممنون از توجه شما
ما در دیجیت نست خیلی خوشحال میشویم که شما عزیزان برای ما نظر و پیشنهاد میگذارید
دوست عزیز ما در مقاله جدید که بهترین بازی های اندروید در سال ۲۰۱۸ میباشد حتما از بازی هایی که معرفی کردین استفاده میکنیم

reyhy
Guest
reyhy

با سلام بی زحمت بازی های انلاین برای لب تاب پیشنهاد بدین

Arsalan
Guest
Arsalan

با سلام ، ببخشید اگه میشه بازیذهایی تو سبکه کلش آف کینگز (نه کلنز)و انتقام سلاطین که ایرانی ها در اون زیاد باشن بهم معرفی کنید قبلا انتقام سلاطین ایرانی خیلی داشت اما الان نمایندگیش تو ایران برداشته شد و همه از اون رفتن اگه بازی ای توی این سبک که ایرانی ها زیاد باشن دارید بهم بگید ، با تشکر از شما

مهدی فلاح
Admin

سلام و درود
ارسلان عزیز، بازی های استراتژی زیر ممکن است مورد توجه تان واقع گردد:
Epic Little War Game
Iron Marines
Pocket City
Rebuild 3

saeid_sm
Member
saeid_sm

سلام لطفا از بازهای فوتبالی یک پیشنهاد بهم بدین😊

مهدی فلاح
Admin

سلام و درود
سعید عزیز، بازی های فوتبالی زیر ممکن است مورد توجه تان واقع گردد:
Final Kick 2018
Football Manager Mobile 2018
Head Socer La Liga 2018
Dream League Soccer 2018
FIFA Soccer
PES 2018 Pro Evolution Soccer
Score Hero

مهدی فلاح
Admin

سلام و درود
رضای عزیز، بازی های استراتژی زیر ممکن است مورد توجه تان واقع گردد:
Vainglory 5V5
Plague Inc.
The Battle of Polytopia
Top Eleven Be a Soccer Manager

مجتبی
Guest
مجتبی

من معمولا نظر نمیزارم ولی اولین باری بود که چیزی در گوگل سرچ کردم و همان را اورد من هرچی سرچ میکنم چیز دیگه میاره از شما بابت مقاله ممنون امیدوارم بازی های بیشتری بزارید

مصطفی
Guest
مصطفی

سلام
ممنون از مقاله خوبتان

ایمان
Guest
ایمان

سلام.لطفا بازیهای مهیج جدید هم معرفی کنید،.اینا همه واسه رنج سنی پایینه ..بازیهای هیجانی تر و بهترم بزارید.لطفا.مرسس

Saeed
Guest
Saeed

آقا خداوکیلی اینترنت رایگان به منم بدین،من ده ماهه هرروز به سایتتون سر میزنم ولی کامنت نمیذاشتم چون عادت کامنت گذاشتن ندارم این بی انصافیه به مولا

علیرضا
Guest
علیرضا

سلام اگه زحمتی نیست یک بازی اکشن عالی و حرفه ای بهم معرفی کنید.
با تشکر از زحمات شما دوست عزیز

مهدی فلاح
Admin

سلام و درود
علیرضای عزیز، بازی های اکشن زیر ممکن است مورد توجه تان واقع گردد:
Asphalt Xtreme: Rally Racing
Critical Ops
Into the Dead 2: Zombie Survival
Ninja Arashi
Sky Force Reloaded

علی
Guest
علی

واقعا بی نظیر بود

trackback

[…] را تنها بر اساس محبوبیت آنها انتخاب کرده ایم. برای ادامه مقاله کلیک […]

Anonymous
Guest
Anonymous

امتیاز کاربر: ۴٫۵ ستاره

شهرام مطلبی
Member
شهرام مطلبی

سلام
مرسی از مقاله خوبتان بنظرم بازیهایی برای بچه های زیر ۵ سال معرفی کنید

سید مصطفی سجادی
Admin

سلام و درود بر شما
ابتدا باید عرض کنم که شما اولین مخاطب ما هستید که کامنت گذاشته اید، لذا ۵ گیگ اینترنت جایزه ای که برای این کار در نظر گرفته بودیم به شما اهدا خواهد.
لطفا ایمیل خودتان را چک بفرمایید.
در مورد بازی های کودکانه موبایل نیز باید عرض کنم که در همین لیست بازی های برتر اندروید دو بازی معرفی شده است. غیر از آن در دیجیت نست توجه ویژه ای بر اپلیکیشن ها و به طور کلی ابزارهای دیجیتال مخصوص کودکان خواهیم داشت که در هفته های آتی می توانید ببینید.

خودم
Guest
خودم

دمتون گرم😂

mohammad_omid
Member
mohammad_omid

با سلام و ارادت سایت کانل تلگرام داره تشکر از زحمتکشان ومدیر

سید مصطفی سجادی
Admin

سلام
دوست عزیز ممنون از لطف شما که به تیم ما داشتین
تیم ما در آینده نزدیک حتما کانال تلگرام را راه اندازی خواهد کرد
لطفا اگر برای بهبود مقالات سایت نظری دارید حتما با ما درمیان بگذارید

این را هم ببینید

بهترین کیبوردهای 2019 کدامند؟

کیبورد یکی از لوازم جانبی‌های مورد علاقه اکثریت کاربران کامپیوتری است. گیمرها، برنامه…